Bilietus į koncertą D. Čižauskui atminti gerbėjai išgraibstė žaibiškai

Gerbėjai žaibiškai išgraibstė bilietus į koncertą „Žalgirio“ arenoje, skirtą netikėtai mirusiam grupės „2 Donatai“ nariui Donatui Čižauskui atminti.

Anot organizatorių, D. Čižausko gerbėjai per savaitgalį beveik iššlavė bilietus į jo atminimo koncertą: pardavimo greitis lyginamas su ryškiausiomis užsienio žvaigždėmis.

Penktadienį popiet buvo paskelbta apie sausio pradžioje šį pasaulį palikusio dainininko D. Čižausko atminimo koncertą ir kilnų jo tikslą gautas lėšas paaukoti atlikėjo šeimai. Jo gerbėjai akimirksniu suskato pirkti bilietus – per savaitgalį beveik užsipildė didžiausia Lietuvoje „Žalgirio“ arena.

„Pagal bilietų pardavimus šį koncertą drąsiai galime lyginti su garsiausių užsienio žvaigždžių – tokį procesą stebime, kai pradedama prekyba į Robio Viljamso ar Andrėja Bočelio pasirodymus“, – nuostabos neslėpė „Žalgirio“ arenos atstovas Mantas Verdickas.

„Penktadienį kaip tik išvykau į kelionę. Kai išskridau, bilietai dar nebuvo pradėti pardavinėti. Kelionė su persėdimu truko aštuoniolika valandų. Atvykęs į viešbutį, atsidarau kompiuteryje salės planą ir matau, kad visos vietos pilkos. Pilnas priekaištų rašau į Lietuvą: „Tai vis dar nepradėjote bilietų prekybos? Juk žadėjote penktadienį?“. Gaunu atsakymą: „Pradėjome ir baigėme, jau išpirko“. Nepatikėjau savo akimis... Gerai, kad sėdėjau“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių Arūnas Valinskas.

Bilietams tirpstant akyse, buvo atverti papildomi sektoriai, tačiau ir juose vietų liko mažai.

„Stebint, kaip greitai dingsta bilietai, atrodo, kad visa tai netikra. Tačiau tai iš tiesų vyksta. Tai tikra, kaip ir a. a. Donato meilė muzikai ir savo žiūrovams, kurie jam dabar už tai su kaupu atsilygina“, – įsitikinęs A. Valinskas.

D. Čižausko atminimo koncertas suvienys visą būrį jo bičiulių, scenos kolegų. Renginį organizuoja A. Valinskas drauge su ilgamečiu grupės „Du Donatai“ muzikiniu prodiuseriu Žilvinu Žvaguliu ir „Zuzi Muzika“.

Sausio 6-ąją į amžinojo poilsio vietą atgulus D. Čižauskui, prie kapo apie planus surengti koncertą atlikėjui atminti prakalbo televizijos laidų vedėjas A. Valinskas.

Pažadą jis tęsėjo, informacija apie balandžio 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje planuojamą koncertą pasirodė ir minėtoje bilietų platinimo platformoje.

„Mus visus sukrėtė netikėtas Donato išėjimas. Jis buvo ryškus talentas, turėjo daugybę gerbėjų, kurie jo klausė ir mylėjo. Šioje bejėgystėje nusprendėme padaryti tai, ką galime ir ką pats Donatas labiausia mėgo – dainuoti. Išgirdę apie planus surengti jam skirtą atminimo koncertą, kuriame skambėtų Donato kurtos dainos, jo scenos kolegos nedvejodami apsisprendė prisidėti, dalis jų net atšaukė tądien suplanuotus savo koncertus“, – teigė A. Valinskas.

Dainos, kurias sukūrė ir dainavo D. Čižauskas, kuriose atverdavo savo širdį iki skaudaus nuogumo, skambės jo atminimo koncerte būtent tą dieną, kai turėjo dainuoti jis pats.

Donato kūrybą atliks ne tik jo ilgametis scenos partneris Karolis Akulavičius, bet ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Marijonas Mikutavičius, Vaidas Baumila, Paulius Bagdanavičius, „Žemaitukai“, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna ir Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, „Patruliai“, Donatas Balvočius, „Džentelmenai“, „Sare Roma“, daugelį metų su Donatu dirbęs muzikos aranžuotojas ir dainų bendraautoris Marius Matulevičius.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos a. a. D. Čižausko šeimai – žmonai Ievai ir dukrelei Atėnei.

Primename, kad sausio 2 d. miręs atlikėjas amžinojo poilsio atgulė penktadienį, sausio 6 d., Plungės rajono Jovaišiškės kaimo kapinėse.NAUJAUSI KOMENTARAI

Povilas

Povilas portretas
Toks "elitas" nevertas nieko Tiesiog buvo tokie žmonės,dirbo sau ie tiek,tad pats ir Jegeleviciute.Voliojosi užsienio oro uostuose dėl pripažinimo..Daug Lietuvos žmonių yra gabių , tvarkingų ir protingų,jie gabūs patys sau . Užtenka ,nes nusibodo ir pradės tiesą negražią rašyti .

Dina

Dina portretas
Kiek galima ,žmogus pasirinko savo gyvenimo pabaigą ir viskas.Kiek galima giedoti kaip gaidžiams vieną tą patį per tą patį ,tas pats ir su Jegelevičiutę.Nei jie čia yra svarbūs kitiem žmonėms, nei ką.Tegul ilsisi ramybėje.

to na

to na portretas
Tai jau buvo jų koncertas, pilna arena buvo, jei tu atsilikęs, kas kaltas.
VISI KOMENTARAI 40
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių