E. Dragūnui – daugiau nemalonių žinių: jis nebelaukiamas festivalyje Kaune

 • Teksto dydis:

Atlikėjui Egidijui Dragūnui-SEL – dar daugiau nemalonių žinių. Jis nebelaukiamas liepos 29 dieną Kaune vyksiančiame muzikos festivalyje.

„Atsižvelgę į Egidijaus Dragūno išsakytus viešus pasisakymus Rusijos agresijos Ukrainoje atžvilgiu, nusprendėme nutraukti bendradarbiavimą su grupe SEL. „Jachtklubas open air 2022“ programoje ją keičia Leon Somov su Dileta bei DJ Jovani. Dar daugiau atlikėjų – netrukus, todėl jau turinčius festivalio bilietus raginame juos išsaugoti. O nusprendusius susigrąžinti pinigus už bilietus, kviečiame kreiptis donatas@dokaprojects.com.“, – feisbuke pranešė festivalio organizatoriai.

Portalas kauno.diena.lt jau skelbė, kad regioninės radijo stotys iš grojaraščių šalina E. Dragūno kūrinius. 

Teisėsauga antradienį pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl atlikėjo E. Dragūno pasisakymų apie karą Ukrainoje socialiniuose tinkluose paskelbtame vaizdo įraše.

Tyrimas pradėtas dėl viešo kurstymo smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų.

Už tai gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Apie Rusijos invaziją į Ukrainą E. Dragūnas pasisakė savo paskyroje instagrame.

„Daug žmonių, žinai, klausia mano nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra žmonės, kurie gali šaut į žmogų. Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, tai vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b**t šaudosi, aš už taiką ir geriu alų“, – vaizdo įraše sakė atlikėjas. Vėliau šis vaizdo įrašas buvo ištrintas.

Šiais komentarais pasipiktino ir grupės SEL nariai, kurie pranešė paliekantys grupę.

O štai laidų vedėjas ir prodiuseris Arūnas Valinskas antradienį paragino atsiriboti nuo vėl prisikalbėjusio atlikėjo ir negailėjo jam aštrių žodžių.

„Mielieji, kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną-Selą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose. Tegul tie jo suknisti koncertai tampa praeitimi, kuri niekada nesugrįš. Jis yra absoliutus degradas, kuriam nekaltų vaikų žudymas yra pasaulio apsivalymas! Tai gal apsivalykime nuo jo paties. Mes be jo tos kūrybos kažkaip išgyvensime, jis be klausytojų ir žiūrovų koncertuose tikrai padvės. Ko nuoširdžiai jam ir linkiu“, – teigė A. Valinskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių