Vilniaus rajone aptikta 3 tūkst. litrų alkoholio: sulaikytas lietuvis ir du latviai

  • Teksto dydis:

Vilniaus rajono Buivydiškių kaime praėjusią savaitę muitinės pareigūnai aptiko apie 3 tūkst. litrų alkoholio ir denatūruoto dezinfekcinio skysčio, sulaikė tris asmenis.

Kaip trečiadienį informavo Muitinės kriminalinė tarnyba, sulaikytas lietuvis ir du Latvijos piliečiai. Jie buvo apklausti, įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, Lietuvos piliečiui – ir dokumentų paėmimas.

Turėdami informacijos apie neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis, muitinės kriminalistai gegužės 23 dienos rytą, apie 10 valandą, atliko kratą viename iš privačių Buivydiškių kaimo namų.

Pareigūnai jame rado tris vyrus, kurie iš krovininio mikroautobuso „Mercedes- Benz Sprinter“ į rūsį nešiojo dėžes su stikline tara.

Rūsyje pareigūnai aptiko skirtingose patalpose sumontuotus spirito filtravimo ir išpilstymo į butelius, etikečių klijavimo įrangą, rasti alkoholio stiprumo matuokliai, įvairių dydžių plastikinės talpos su maždaug 2 tūkst. litrų skaidraus ir rudos spalvos skysčio, skleidžiančio alkoholio kvapą.

Taip pat patalpose rasta daugybė dėžių su tuščia stikline tara, degtinės „Smirnoff“, „Kutskova“, „Ogni Kremlya“, brendžio „Nancy“ etiketėmis ir kamšteliais.

Pareigūnai įtaria, kad čia buvo falsifikuojami minėti alkoholiniai gėrimai, rasta ir jau pagamintos produkcijos. Aptiktas ir nemažas kiekis – 90 dėžių (1080 litrų) latviško denatūruoto dezinfekcinio skysčio „XP–10“.

Iš viso konfiskuota apie 2,8 tūkst. litrų alkoholio, kurio vertė daugiau nei 33 tūkst. eurų. Sulaikyto spirito mėginiai perduoti Muitinės laboratorijai ištirti.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Įvykių stebėtoja

Įvykių  stebėtoja portretas
Šaunūs vyrai. Gamino atsigerti mūsų vyrams , gal dar ir uždirbinėjo lėšas šeimų maršui ?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių