Teismas leido suimti policininkams pasipriešinusius jaunuolius

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį patenkino prokuratūros prašymą ir leido suimti keturis policininkams per sulaikymą pasipriešinusius jaunuolius.

„Trys suimti trims mėnesiams, vienas – dviem. Suėmimo pagrindais teismas nurodė, kad jie gali bėgti ir slėptis nuo tyrimo ar teismo, kitas pagrindas – gali daryti naujas nusikalstamas veikas“, – BNS pirmadienį sakė teismo atstovas Aurimas Žukauskas.

Suimti įtariamieji 1993 metais, 1992 metais, 1998 metais ir 1999 metais gimę vyrai.

Jie trečiadienio vakarą per sulaikymą pasipriešino policijai. 22-30 metų jaunuoliai anksčiau buvo teisti už vagystes, plėšimus, sukčiavimą, dokumento klastojimą, neteisėtą laisvės atėmimą bei kontrabandą, teigia Vilniaus policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

Kaip skelbta, per dideles įtariamųjų gaudynes sostinėje Žvėryno rajone buvo sužeisti du policininkai. Bandydami sulaikyti įtariamuosius, pareigūnai mieste iššovė penkis šūvius.

Vyrai, kuriuos bandė sulaikyti policija, buvo įtariami plėšimu ir viešosios tvarkos pažeidimu.

Sulaikytieji įtariami balandžio 5-osios plėšimu Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje. Kaukėti asmenys patalpose užpuolė 28-erių moterį, papurškė dujų ir pagrobė rankinę su asmens dokumentais, mokėjimo kortelėmis ir pinigais. Nusikaltimu buvo padarytas 250 eurų nuostolis.

Kaip skelbė Policijos departamentas, trečiadienį, apie 19.40 val., Sietyno gatvėje, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ketino sulaikyti įtariamuosius plėšimu. Keturi jaunuoliai priešinosi, vienas grasino peiliu.

Vienas asmuo šalindamasis automobiliu „Mercedes-Benz ML350“ kliudė policijos automobilį „Renault Fluence“ bei sužalojo du Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus – įtariamųjų automobilis juos prispaudė.

33 metų pareigūnas paguldytas į ligoninę, Neurochirurgijos skyrių, kitas 29 metų pareigūnas po medikų suteiktos pagalbos gydomas ambulatoriškai.

Per sulaikymą pareigūnai panaudojo tarnybinius ginklus bei iššovė penkis šūvius į besišalinantį automobilį „Mercedes-Benz ML350“. Tą patį vakarą, apie 20.15 val., automobilis surastas Sėlių gatvėje.

Reaguodamas į pranešimą, Kęstučio ir A. Mickevičiaus gatvių, sankryžoje, tarnybinis automobilis „Opel Insignia Sports Tourer“, vairuojamas 30-mečio pareigūno, įvažiavo į sankryžą su įjungtais garso ir šviesos signalais degant raudonos spalvos šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Volvo V70“, kurį vairavo 24 metų moteris.

Per šį eismo įvykį žmonės nesužaloti, apgadinti automobiliai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tam ojei

Tam ojei portretas
Gaila, kad jų, o ir tavęs nenušovė

O jei

O jei portretas
policajus lieps sokti i sulini,o as nesutiksiu - irgi pasodins!? O kameroje dar ir uzdauzys? Juk nuolat sulaikytiesiems ten "kas nors atsitinka"...

Šiaip pastaba

Šiaip pastaba portretas
Nepasidalino, kas gabens pigesnius narkotikus, o kas elitinius? Policija negavo savo dalies iš smulkių narkodilerių? Čia nuomonė, replika po viešos informacijos apie pareigūną tarnybiniu motociklu išvažiuojant narkotikus. Be to, yra tokių gerai pastatytų komedijų apie statutinius tarnautojus- sutenerius ...o Lietuvoje visus šiuos dviejų stambesnių profesijų- narkodilerių ir sutenerių- atstovus, puikiai gebančius tvarkytis su supratingesniais ir vis tais pačiais metodais: tiesiog darant neveiksniu kartu iš to uždirbant. Yra ir uostamiestyje grupelė mažonų, armalių ir kitų iš recidyvistų patologinių ir visokių užkietėjusių pedofilų ratelių...vienas kitą keičia, tikslai vis tie patys: padugnių parazitais puoselėjimas.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių