Prakalbo Vilniuje dingusio 15-mečio tėtis: atskleidė papildomų detalių Pereiti į pagrindinį turinį

Prakalbo Vilniuje dingusio 15-mečio tėtis: atskleidė papildomų detalių

2023-02-06 08:28 kauno.diena.lt inf.

Šeštadienį apie 12 val. Vilniuje su draugais susitikti išėjęs paauglys dingo be žinios. 15-mečio buvo ieškoma šeštadienį, sekmadienį, paieškos tęsiamos ir pirmadienį

Paskutiniais duomenimis, 15-metis apie 16 val. išlipo iš 4 maršruto troleibuso Kražių stotelėje ir nuėjo prie upės. Kiek vėliau buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

„Dingo mano sūnus Mykolas. Matytas šeštadienį 16.30 val. Dabar bandome atrasti. Sekmadienį atrado striukę, kuprinę čia netoli, po Žirmūnų tiltu“, – LNK žurnalistams pasakojo dingusio vaikino tėvas Mindaugas.

Mykolo Neries pakrantėje sekmadienį ieškojo artimieji, savanorių būriai ir pareigūnai su šunimis, į pagalbą pakviesti ir ugniagesių narai. „Ieško nuo Lazdynų tilto paneriu, iš abiejų pusių eina komandos iki Valakampių tilto“ – detalizavo Mykolo tėtis.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Artimieji prašo ir visuomenės pagalbos. Vaikinas, išėjęs iš namų, dėvėjo megztinį su žalios ir tamsiai mėlynos dryžiais, juodas kelnes ir mėlynus batus.

Mačiusius jaunuolį ar žinančius papildomos informacijos prašoma nedelsiant skambinti telefono numeriu: +37061216174.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų