Per avariją žuvus medikų brigadoje vežtai pacientei – policijos padėka visuomenei Pereiti į pagrindinį turinį

Per avariją žuvus medikų brigadoje vežtai pacientei – policijos padėka visuomenei

2026-02-17 16:52 kauno.diena.lt inf.

Sostinės policijos pareigūnai dėkoja piliečiams už suteiktą informaciją apie avariją, kai žuvo greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilyje buvusi pacientė.


<span>Per avariją žuvus medikų brigadoje vežtai pacientei – policijos padėka visuomenei</span>
Per avariją žuvus medikų brigadoje vežtai pacientei – policijos padėka visuomenei / Asociatyvi A. Ufarto/BNS nuotr.

Praėjusių metų lapkričio 21 d. apie 21.02 min. Vilniuje, reguliuojamoje Geležinio Vilko–Mokslininkų–Molėtų plento g. sankryžoje, įvyko skaudi nelaimė – susidūrė GMP brigada ir automobilis „Audi A3“.

Eismo įvykio metu žuvo GMP automobiliu vežama pacientė. Ši netektis sukrėtė ne tik artimuosius, bet ir visą bendruomenę.

Ikiteisminį tyrimą atliekantys Vilniaus apskrities policijos pareigūnai, siekdami išsamiai ir objektyviai nustatyti visas eismo įvykio aplinkybes, kreipėsi į visuomenę, prašydami atsiliepti eismo įvykį mačiusius asmenis bei vairuotojus, kurių vaizdo registratoriai galėjo užfiksuoti svarbias detales.

„Tyrėjai nuoširdžiai dėkoja visiems atsiliepusiems ir vaizdo įrašus pateikusiems asmenims už suteiktą ypač svarbią informaciją. Jūsų sąmoningumas, atsakingumas ir suteikta informacija yra svarbus indėlis siekiant objektyvaus aplinkybių ištyrimo bei teisingumo užtikrinimo. Tokie pilietiški veiksmai stiprina visuomenės saugumą ir pasitikėjimą teisėsauga“, – dėkojo sostinės policijos pareigūnai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų