Vilnius turės legalias gyvūnų kapines Pereiti į pagrindinį turinį

Vilnius turės legalias gyvūnų kapines

2010-01-30 06:59
Chaosas: nelegalios kapinaitės Karoliniškėse neprižiūrimos, čia užklysta ir laukinių gyvūnų.
Chaosas: nelegalios kapinaitės Karoliniškėse neprižiūrimos, čia užklysta ir laukinių gyvūnų. / Gedimino Bartuškos nuotr.

Sostinės savivaldybė netrukus turėtų patvirtinti pirmąsias legalias gyvūnų kapines mieste. Tiesa, sklypas joms numatytas miesto pakraštyje, Panerių seniūnijoje.

Nelegalios kapinaitės, esančios Karoliniškėse, regis, nebus legalizuotos. Legaliai savo augintinį palaidoti norintys vilniečiai turės keliauti į Panerius. Sklypas keturkojų kapinėms numatytas šalia Liudvinavo gatvės, pramoniniame ir ne itin gerai prižiūrėtame rajone.

Sostinės savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Milėno pasirašytame dokumente nurodoma, kad kapinaičių plotas bus 4,5 ha. Sklypo vieta – šalia patalpų, esančių Liudvinavo g. 1D. Čia įsikūrusi bendrovė, užsiimanti transporto paslaugomis, statybinių vagonėlių gamyba ir pastolių pardavimu bei nuoma.

Nors administracijos vadovas jau pradėjo kapinaičių įkūrimo procedūrą, ji veikiausiai užsitęs. Mat sostinės savivaldybė dar turi gauti Vilniaus apskrities viršininko leidimą naudotis šiuo žemės sklypu. Be to, sklypą veikiausiai reikės papildomai aptverti, sutvarkyti teritoriją. Tad tikėtina, kad kapinaitės veikti pradės ne anksčiau kaip pavasarį.

Kaip jau skelbėme, kelios bendrovės išreiškė susidomėjimą gyvūnų kapinių verslu, tačiau apie galimą nuomininką minėtame sklype savivaldybė kol kas nieko nenurodo. Be to, sklypo vieta ne itin patraukli, ir tai gali ataušinti verslininkų entuziazmą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų