Vairuotojui trūko kantrybė: paspirtuku važiavusios merginos elgesys pribloškė

 • Teksto dydis:

„Per savaitę Vilniaus mieste man vidutiniškai nutinka du trys tokie atvejai, bet vakarykštis įvykis mane visiškai išmušė iš vėžių“, – pasakojo portalo diena.lt skaitytojas Garry Serbul.  Kaip matyti transporto priemonės registratoriumi nufilmuotame įraše, prieš pat vyro vairuojamą automobilį iššoko elektriniu paspirtuku riedėjusi mergina.

Daugiau nei 20 metų vairavimo patirtį turintis G. Serbul pasakojo, kad penktadienį, apie 19.30 val., važiavo į Vilniaus senamiestį, kai J. Basanavičiaus ir Pylimo gatvių sankirtoje prieš jo vairuojamą automobilį išvažiavo paspirtukas. Anot vilniečio, mergina važiavo kelio viduriu ir jai nė motais, kad aplink automobiliai.

Vyras teigė važiavęs  J. Basanavičiaus gatve, mergina – Pylimo gatve. „Šis įvykis sumušė visus neadekvatumo rekordus! – pasakojo vilnietis. – Ar tai yra normalu? Kalbu ne tik apie situacijos absurdiškumą, bet ir apie tai, kad tai yra tiesioginis įrodymas, kad žmogus visiškai neišmano Kelių eismo taisyklių, tiksliau jos jam visai neegzistuoja, o kas yra dar svarbiau, matomai vairuotojui paspirtukininko savisauga turi rūpėti labiau.“

Didelę vairavimo patirtį turintis G. Serbul teigė, kad jeigu prie automobilio vairo būtų sėdėjęs mažiau vairuojantis ar ne toks atidus asmuo, tokia situacija galėjo baigtis trauma ar net mirtimi. „Ji beveik nesureagavo, o jos šiek tiek pasukimas į dešinę nebūtų jos išgelbėjęs“, – sakė vyras.

„Kai Vilniuje padarė kilpinį eismą, tai paspirtukų vairuotojai ir dviratininkai įgavo daugiau laisvių. Tai, ką aš matau Vilniuje pastarąjį mėnesį, yra visiškas chaosas. Manau, kad dviratininkų takeliai nepasiteisina, nes jie yra vienpusiai ir dviratininkai bei paspirtukininkai atsiduria kelyje, rizikuoja ir sudaro spūstis. Buvo kalbama, kad dviratininkams ir paspirtukininkams suteikti dar daugiau laisvės. Negaliu ir neturiu pagrindo to palaikyti! Man svarbus mano miesto saugumas! Mamo manymu, jeigu tokie jaunimo atstovai nemoka mąstyti savarankiškai, reiškia jiems reikalinga pagalba – edukacija ir taisyklių apibrėžtumas!“ – sakė G. Serbul, kuriam jau trūko kantrybė dėl tokio neatsakingo elgesio kelyje, tad jis nusprendė šią istoriją paviešinti, kad žmonės apie tai susimąstytų.

 


Šiame straipsnyje: paspirtukaielektriniai paspirtukaieismasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Anti milenialsas

Anti milenialsas portretas
Paspirtukai turetu vazineti tik aptvare ar aptvertoje erdveje. Nes kiek galima! Susikti milenialsai.

paspirtukė

paspirtukė portretas
Už laisvę vairuoti laisvai.

JIIIIIPOOOO

JIIIIIPOOOO portretas
man tie paspirtukai irgi ziauriai nepatinka. Mano vaiko ant perejos vos nenumuse toks zioplys su paspirtuku. Taip durnai man jie atrodo, nors sedyne kokia turetu
VISI KOMENTARAI 61
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių