Tbilisyje atidarytas atnaujintas Vilniaus skveras Pereiti į pagrindinį turinį

Tbilisyje atidarytas atnaujintas Vilniaus skveras

2019-09-10 08:20

Gruzijos sostinėje Tbilisyje antradienį atidarytas atnaujintas Vilniaus vardu pavadintas skveras.

Prieš dešimtmetį Lietuvos sostinės vardu pavadintą skverą po atliktų darbų atidarė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Tbilisio meras Kakha Kaladzė.

Atnaujintoje gatvelėje pakeistas apšvietimas, įrengti nauji suoliukai ir nauja vaikų žaidimų aikštelė. Skvero centre esanti pavėsinė specialiai apželdinta, kad jau kitą vasarą skvero lankytojai galėtų džiaugtis maloniu pavėsiu.

Atnaujinimo projekto autorius yra architektas Rytis Cikanavičius. Skverą taip pat papuošė Vaidoto Ramoškos Angelo skulptūra, kurią autorius padovanojo Tbilisiui 2017 metais su sąlyga, kad ji stovės viešoje erdvėje.

Užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė BNS sakė, kad Vilniaus skveras „tapo Lietuvos ir Sakartvelo draugystės bei padėkos Lietuvai už paramą Sakartvelui, ypač per 2008 metų rugpjūčio karą, simboliu“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų