Centro policijos komisariate atliekamas neeilinis tyrimas. Antradienį, apie 15 val., prie Senųjų Kauno kapinių, anksčiau buvusio Ramybės parko, jaunuolis šovė dešimtmetei į veidą iš daikto, panašaus į žaislinį pistoletą.
Apie įvykusį incidentą pareigūnams pranešė nukentėjusiosios mama. Mergaitė dėl nubrozdinimo veide gydoma ambulatoriškai. Pareigūnų duomenimis, sužeidimas nestiprus. Tačiau išpuolis sukrėtė mažametę.
"Nepaisant to, kad sužalojimas nedidelis, lauksime medicinos specialistų išvadų", – aiškino Kauno vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius. Atstovas nekomentavo, ar incidento kaltininkas apklaustas, ar rastas tariamai žaislinis pistoletas.
Neapklausta kol kas ir nukentėjusi dešimtmetė, tačiau tai, pasak K.Kasciukevičiaus, ketinama atlikti artimiausiu metu.
Tyrimas pradėtas remiantis mažametės mamos pasakojimu. Pasak nukentėjusiosios mamos, dukra jai į veidą šovusį vaikiną iš matymo pažįsta. Policija kol kas neatskleidžia, ar įvykio kaltininkas identifikuotas ir apklaustas.
Naujausi komentarai