R. Šimašius: to jau per daug – tokios purvo lavinos neatlaikytų niekas

 • Teksto dydis:

Antradienį Vilniaus meras Remigijus Šimašius socialiniame tinkle pranešė stabdantis savo atostogas ir trumpam grįžtantis į Vilnių. Čia jis žada surengti spaudos konferenciją, kurioje atsakys į visus klausimus, kilusius dėl jo naujosios santuokos. Meras teigia, kad nors yra politikas, viešas asmuo, tačiau esą viskam yra ribos. Užsimenama ir apie tai, kad Prancūzijoje sušlubavo naujosios jo žmonos Gilmos sveikata. 

„Aš esu politikas, viešas asmuo, tačiau viskam yra ribos. O ypač kai tai liečia mano artimuosius. Kai kritika virsta purvu, komentarai – žeminimu, bandymai rinktis politinius taškus – melu, detalių nežinojimas – būrimu iš kavos tirščių, – to jau per daug. Tokios purvo lavinos neatlaikytų niekas. Visi turi teisę kelti klausimus, bet pačių sugalvotas šmeižtas nėra atsakymai į juos.

Todėl matydamas šią purvo fiestą, stabdau savo atostogas ir dar šiandien parskrendu į Lietuvą. Grįžtu vienas – purvo ratilai pasiekė mus ir Prancūzijoje, sušlubavo Gilmos sveikata, ji nuo vakar guli ligoninėje, bet šiuo metu jaučiasi geriau – grįšiu pas ją rytoj, iki to laiko ja pasirūpins draugiški prancūzai, pas kuriuos esame apsistoję“, – feisbuke liejosi R.Šimašius.

Meras žada trečiadienį sukviesti žiniasklaidos atstovus į pusryčius savo kabinete ir atsakyti į klausimus. Anot R.Šimašiaus, politika visada reikalauja daug asmeninių aukų.

„Tik šiandien, dabar, aš šių aukų nebesu pasiruošęs aukoti. Nes tai net ne mano aukos, o mano mylimų žmonių aukos.

Atvirai – net ir po daugiau nei dviejų dešimtmečių politikoje aš tam nesu pasiruošęs.

Grįžtu vienas – purvo ratilai pasiekė mus ir Prancūzijoje, sušlubavo Gilmos sveikata, ji nuo vakar guli ligoninėje.

Nesu pasiruošęs, kad mano skyrybų istorija būtų valkiojama į visas puses, nesu pasiruošęs į skyrybų skalbinių viešą skalbimą atsakyti tuo pačiu. Turiu du nepilnamečius vaikus, ir jie nenusipelno būti į tai įtraukti. Ar dabar lengviausias kelias būtų pasitraukti iš politikos, kaip siūlo kai kurie politiniai oponentai arba juos cituojantys žiniasklaidos kanalai? Kažkuria prasme tai tikrai būtų paprasta – nes net ir pats fantastiškiausias darbas negali būti vertas tokių aukų. Tačiau aš nepaliksiu nebaigtų darbų, net jeigu kai kas to ir labai norėtų. Šiame poste jau teko atlaikyti politines išdavystes, pandemijas, radikalų atakas, rinkiminius šmeižtus – atlaikysiu ir šią. Nežinau, ar atlaikys tie, kas mano galintys sistemiškai drabstyti purvais niekuo dėtus žmones. Nenoriu palikti neatsakytų klausimų, nuo jų nebėgu ir nebėgsiu, tam ir grįžtu. Prisipažinsiu, kai kurių klausimų ar teorijų net nesitikėjau – žmonių fantazija beribė. Tačiau suprantu, kad dauguma klausimų kyla iš rūpesčio, žingeidumo, asmeninių patirčių, dažnai – iš aukštų klausiančių ar pasisakančių asmenų moralinių standartų, dažniausia iš noro suprasti“, – toliau feisbuke rašė Vilniaus meras.

Pasak R. Šimašiaus, Gilma nebuvo jo skyrybų priežastis, o apie skyrybas buvusiai žmonai jis sako užsiminęs dar pernai vasarą – „ir pokalbyje dviese, ir poros terapijos metu“, o atskirai apsigyveno nuo rugsėjo, tuo metu esą dar nežinodamas, ar visam laikui.

„Kad galutinai apsisprendžiau skirtis, Agnei pasakiau lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje. Visa kita info – vieša“, – aiškino politikas ir užsiminė, kad su Gilma artimiau bendrauti pradėjo po praėjusių Kalėdų.

„Su Agne užauginome jau suaugusią ir iš namų prieš kelerius metus išvykusią Agnės dukrą iš pirmos santuokos ir iki šiol auginame du mūsų bendrus vaikus. Skyrybų sunkiausia dalis yra ta, kad negaliu nuolat būti su savo vaikais, o tik matytis pagal jų galimybes. Pagal mūsų susitarimą jų gyvenamoji vieta yra su mama – jos bute, kuris iki tol buvo mūsų bendra nuosavybė“, – toliau aiškino jis ir patikino, kad vaikų išlaikymui skiria alimentus, kurie sudaro pusę jo šiandieninio atlyginimo.

Sostinės meras akcentavo, kad neketina viešai aiškintis santykių, kaip tai padarė A.Matulaitė, bet supranta, kad Agnei yra skaudu ir emociškai sunku.

„Labai norėčiau, kad ji būtų laiminga, ir mes galėtume bendrauti bent apie vaikus. Tačiau į viešą santykių aiškinimąsi nesileisiu – aš dėkingas Agnei už kartu nugyventus metus ir už mūsų vaikus, kurių gerovė man be galo svarbi. Ir kurie, beje, apie mano naujus santykius sužinojo iš manęs, o ne iš žiniasklaidos, bet matau, kad tiesa nelabai kam ir berūpi“, – įrašą feisbuke baigė R. Šimašius toliau pateikdamas paaiškinimus apie priekaištus ir kritiką dėl esą galbūt per vėlai deklaruotų asmeninių ryšių, kadangi jo žmona Gilma, dirbdama „Do Architects“, yra laimėjusi kelis savivaldybės konkursus.

 

Primename, kad liepos 31 d. pasirodė žinia apie naują R. Šimašiaus santuoką su Gilma.

„Jums netikėta? Mums irgi. Šiandien su Gilma sumainėme žiedus. Džiaugiamės gavę palaiminimą ir esam laimingi. Parašus padėsime kažkada po atostogų, kurių išvykstame rytoj“, – feisbuko paskyroje tą šeštadienį paskelbė politikas.

„Bus klausimų, suprantu. Bet, manau, suprasite ir mane, jei iškart neatsakysiu. Šiandien tik pasakysiu, kad Gilmą pažįstu jau seniai. Mus supažindino Vilnius. O šie metai pažinčiai atnešė ryškių spalvų ir polėkio. Laukia nuostabi kelionė. Palinkėkite mums laimės“, – tuomet teigė meras.

Tai yra antroji sostinės mero santuoka. Birželio viduryje jis oficialiai išsiskyrė su psichoterapeute A. Matulaite.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klpd.

Klpd. portretas
Nereikėjo Šimašiau aps ikakoti tai ir valyt nebūt ko:D)

3-4 santuokos purvo pilimas?

3-4 santuokos purvo pilimas? portretas
nusipelnei :))

Buduliams

Buduliams portretas
Kiek daug debilų komentatorių.Ir kodėl durnynuose neatjungia interneto?
VISI KOMENTARAI 39
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių