D. Nausėdienė atidarė Tarptautinę kalėdinę labdaros mugę

  • Teksto dydis:

Šeštadienį Vilniaus rotušėje atidaryta 21-ajį kartą vykstanti Tarptautinė kalėdinė labdaros mugė.

Atidarydama renginį šios labdaringos iniciatyvos globėja Diana Nausėdienė, perėmusi tradiciją iš ponios Almos Adamkienės, šiltai prisiminė buvusią pirmąją ponią.

„Pagerbkime šviesų ilgametės šios mugės globėjos ponios Almos Adamkienės atminimą, pratęsdami jos inicijuotų gerų darbų tradicijas kartu su kitomis nuostabiomis moterimis, pakylėjančiomis dvasią, dėl gėrio ir taikos nuverčiančiomis sunkiausius inertiškumo kalnus“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia pakvietė susirinkusius atverti savo sielas svarbiems Kalėdų laukimo laikotarpio darbams tarptautinėje labdaros mugėje.

„Nusiųskime mūsų bendro, tvaraus rūpesčio lietaus vaikais, senjorais, žmonėmis su negalia ženklus ne tik į Vilnių ir Kauną, bet ir į Kaišiadoris, Tverus, Biržus. Padėkime pagalbos vaikams linijai. Papuoškime Lietuvą savo širdžių pasirinkimais“, – kalbėjo ji.

D. Nausėdienė taip pat padėkojo mugės organizatoriams, visai Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos bendruomenei, ją palaikantiems bičiuliams, diplomatinėms atstovybėms, Vilniaus miesto rotušei ir visiems rėmėjams.

Mugės metu surinktos lėšos bus paskirstytos organizacijoms, padedančioms žmonėms, turintiems negalią, bei jų šeimoms, senjorams, socialiai pažeidžiamiems vaikams.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

anoniimui

anoniimui portretas
nustipk tu greičiau, kacapų atlieka

Anonimas

Anonimas portretas
TIEK NAUSĖDIENĖ TIEK ADAMKIENĖ VAIDINO TAI KO NESANČIOS...ŠLYKŠTU BE GALO KAI ŠIOS DYKINĖJANČIOS PATELĖS.TYČIOJOSI IŠ VARGŠŲ ŽMONIŲ JUODAI DIRBUSIŲ IR DEKA VAGIŲ SODROJE LIKUSIŲ BE DUONOS PLUTOS...GĖDA..

na

na portretas
ponia Adamkienė buvo irgi labdaringa...tautiečių rankomis..pati nieko neaukojo, bet važinėjo po miestus ir rinko labdara, čia tas pats ..jie nieko patys neaukoja..kad ir tai maltiečių ubagų sriubai, aukoja tautiečiai..pasirodo nori būt gera..Gerovės valstybėj, bet dar taip nebuvo, kad sriubas virtų žurnalistai būtų kviečiami, kaip rusai sakydavo pachazuka..niekad taip negyvenom..tik nesuprasi ar žmonėm ar labdaros organizacijom geriau, man atrodo, kad Maltiečiam..prie ruso tokių bajerių nebuvo visi buvo pavalgę, nes maistas kapeikas kainavo..na Gerovė yra Gerovė, nieko čia nepadarysi...visi organizuoja, bet patys neprisideda...tokia ir gerovė ..
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių