Gyvos muzikos klube „Tamsta“ – dainuojamosios poezijos konkurso apdovanojimai ir koncertas

,,Žemės ir pavasariai” – tai geros muzikos ekspertų „Bardai LT“ jau trečius metus iš eilės organizuojamas dienos trukmės vyksmas, apimantis jaunimo dainuojamosios poezijos konkursą ir vakarinį koncertą, kuriame scenoje pasirodys ir bus apdovanoti konkurso laureatai. Koncerte taip pat dalyvaus ir žinomi dainų autoriai ir atlikėjai.

Rugsėjo 23 d. nuo 12 val. Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje vyks konkursas, kurio dalyvius vertins itin rimta komisija: kompozitorius, bardas Andrius Kulikauskas, dainuojantis aktorius Andrius Kaniava bei dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis. O 20 val. jungtiniame vakaro koncerte gyvos muzikos klube „Tamsta“ pasirodys ir laureatus nuo scenos pasveikins komisijos nariai: Andrius Kaniava, Darius Žvirblis, taip pat Vygantas Kazlauskas, Giedrius Arbačiauskas, Gediminas Storpirštis.  Renginį ves aktorius Džiugas Karoblis.

S. Barasos nuotr. 

Vakaro koncerto antroje dalyje kiekvienas norintis galės pasinaudoti „laisvu mikrofonu“ ir atlikti savo (arba ne tik savo) kūrybos dainas.

Įėjimas laisvas. Daugiau informacijos www.tamstaclub.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių