Trečdalis Lietuvos gyventojų tiki, kad jų finansinė padėtis gerės

 • Teksto dydis:

Maždaug trečdalis Lietuvos gyventojų arba 34 proc. tiki, kad jų namų ūkio finansinė padėtis per metų laikotarpį pagerės, o lygiai pusė tyrimo dalyvių mūsų šalyje sako, kad jokių pokyčių savo finansų srityje nesitiki, rodo „Aviva“ grupės užsakymu atlikto tarptautinio tyrimo rezultatai.

„Prognozuojame, kad 2014 metais būsime tarp aktyviausiai augančių ekonomikų visoje Europoje, todėl nenuostabu, kad ir mūsų šalies gyventojai nusiteikę optimistiškai. Mūsų tyrimo duomenys rodo, kad lietuviai yra geriausiai savo finansų ateitį vertinantys Europos šalių gyventojai“ ,- sako bendrovės atstovybės Lietuvoje generalinė direktorė Asta Grabinskė.

Optimistiškiausiai dėl savo finansinės padėties Lietuvoje nusiteikę Vilniaus regiono gyventojai, 44 proc. jų nurodė, kad tikisi augsiančių pajamų. Taip teigė ir 39 proc. Kauno regione gyvenančių tyrimo dalyvių. Niūriomis nuotaikomis dėl savo finansų perspektyvos išsiskiria Utenos ir Šiaulių regionai, kuriuose po 17 proc. gyventojų prognozuoja savo finansinių galimybių mažėjimą.

Anot tarptautinio tyrimo, kaimynėje Lenkijoje tuo, kad jų finansinė padėtis per artimiausius metus pagerės, tiki 20 proc. gyventojų, Ispanijoje tokių buvo 19 proc., Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje respondentų, kurie optimistiškai vertino savo pajamų perspektyvą, buvo po 17 proc.

Vertinant tyrimo rezultatus pasaulio mastu, labiausiai išsiskiria Kinijos gyventojai, kurių net 57 proc. teigė, kad jų finansinė padėtis turėtų gerėti. Taip teigė ir 47 proc. Indijos gyventojų, o trečiojoje vietoje liko Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojai, kurių 33 proc. tiki, jog per artimiausius metus jų asmeninis arba šeimos biudžetas taps pilnesnis.

Apklausą apie vartotojų taupymo įpročius dvylikoje Šiaurės Amerikos, Azijos ir Europos šalių atliko tarptautinė rinkos tyrimų bendrovė „Ipsos“ . Lietuvoje buvo apklaustas iš viso 1001 respondentas, tyrimo dalyvių amžius buvo nuo 18 iki daugiau nei 55 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klarrissami

Klarrissami portretas
sdfsfsf4rwfsfsfsfs4fsfsfsf

XRumerTest

XRumerTest portretas
Hello. And Bye.

ciblebype

ciblebype portretas
[url=http://www.masa7.com/]Michael Kors bags cheap[/url] [url=http://www.tidnet.com/]Michael Kors bags[/url] [url=http://www.radioftw.com/]Michael Kors wallet[/url] [url=http://www.theidcsa.com/]Michael Kors bags on sale[/url] [url=http://www.moliuology.com/]Michael Kors Shoes[/url] Black triangles indicate the positions of the primers used in the reverse transcription (RT shown in (D). Blackall,The concrete far less valuable than steel and other metals went to an MCMowned yard in Highland Park,. http://www.masa7.com/ [url=www.tidnet.com/]www.tidnet.com/[/url] [url=http://www.radioftw.com/]http://www.radioftw.com/[/url] [url=http://www.theidcsa.com/]http://www.theidcsa.com/[/url] [url=http://www.moliuology.com/]http://www.moliuology.com/[/url]
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių