S. Skvernelis: barų ir naktinių klubų darbo laiko trumpinimas yra būtinas

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad sprendimas dviem savaitėms sutrumpinti barų ir naktinių pasilinksminimo vietų darbo laiką yra būtinas.

„Liekame visi, matyt, prie savo skirtingų nuomonių. Verslo interesas yra vienas, tik ekonominis. Mes, deja, turime žiūrėti ir ieškoti balanso tarp verslo interesų ir visuomenės gyvybės ir sveikatos intereso. Tad manau, kad tas sprendimas kelias valandas sutrumpinti darbo laiką dviem savaitėms yra būtinas, ir niekas tų įstaigų neuždaro“, – ketvirtadienio rytą po balsavimo žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Komentuodamas verslo pasisakymus, kad dėl Vyriausybės sprendimų ketinama kreiptis į teismą, premjeras sako vertinąs tokį ketinimą kaip normalų reiškinį.

„Esame teisinė valstybė, ir tikrai kiekvienas žmogus, verslo grupė, jei mano, kad yra pažeisti teisėti interesai, tokią teisę turi. Tai vertinu kaip labai normalią praktiką, teisinės valstybės vieną iš atributų“, – sakė premjeras.

S. Skvernelis taip pat paragino lietuvius būti atsakingus ir ateinančias dvi savaites vengti vietų, kuriose yra didesnis pavojus užsikrėsti COVID-19.

„Galiu dar pakartoti: žmonės, būkite atsakingi ir dvi savaites pakentėkite. Neikite į tas vietas, tuos renginius, kur tikrai yra didesnis pavojus turėti kontaktą ir užsikrėsti“, – sakė Vyriausybės vadovas.

Vyriausybė nutarimo pakeitimo projektu trečiadienį nusprendė trumpinti maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų darbo laiką: šių įstaigų veikla bus leidžiama nuo 7 iki 24 valandos.

Darbo laiko ribojimai nebus taikomi tais atvejais, kai maistas tiekiamas išsinešti arba pristatomas kitais būdais, kai viešasis maitinimas teikiamas įmonių, kuriose vykdomas pamaininis darbas, darbuotojams šių įstaigų teritorijose ir patalpose. Darbo laikas nebus apribotas kazino ir lošimo automatų, bingo salonų, lažybų ir totalizatorių punktuose, jei šiose vietose neteikiama viešojo maitinimo paslauga.

Lankytojų registracija Vyriausybės nuo pirmadienio nustatyta laisvalaikio, pramogų, renginių, viešojo maitinimo ir kitose vietose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
NA TOKIU DALBAJOBU LIETUVA DAR NETUREJO IR MANAU NETURES jie piktybiskai naikina tauita prisidenge isgalvotu virusu dauguma serganciu net nejaucia kad serga /atsieit/ meginys parode o mirsta solidaus amziaus zmones GYDYTOJAI KUR JUSU HIPOKRATO PRIESAIKA NEGI VIENAS SUNS SNUKIS GALI TERORIZUOTI VALSTYBE GAL LAIKAS VYTI SVOLOCIUS IS SOSTO JUSU TARPE YRA ISSILAVINUSIU PROTINGU IR MYLINCIU SAVO TAUTA IR TEVYNE ZMONIU SKELBKIT TIESOS ZODI O TAUTA TIKRAI NELIKS NUOSALI I SEIMA PROTINGIEMS IR TEISINGIEMS KELIAS TURI BUTI ATVIRAS O NE SVOLOCIAMS KURIE EINA TIK DEL SAVU INTERESU KIEK JAUNU ZMONIU NUMIRE NESUTEIKUS PAGALBOS SKAICIAI STULBINANTYS

Uždrausti

Uždrausti portretas
Prasti tie verslininkai, kurie nesugeba savo verslo pakoreguoti esant ekstremalioms sąlygoms ir dėl kelių valandų sutrumpinto darbo laiko grąsina teismais. Kiekvienas verslininkas privalo žinoti, kad yra nenumatytų situacijų ir turėti pasirengęs atsarginį variantą. Verslas privalo būti etiškas ir visų pirma atstovauti visuomenės interesui, naktiniai pasilinksminimai nėra prioritetas pandeminio užkrato laikotarpiu.

Algis

Algis portretas
Kodel prekybos tinklu laikas netrumpinamas, Maximu, IKI, RIMI, LIDL, Akropoliu.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių