A. Armonaitė su „SK Hynix“ vadovu aptarė galimas investicijas Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė penktadienį su Pietų Korėjos puslaidininkių gamybos įmonės „SK Hynix“ vadovu Kwak Noh Jungu (Kvak No Džungu) aptarė investicijų Lietuvoje galimybes.

„Tiek aptarėme galimą tolesnį bendradarbiavimą, tiek ir susipažinimą su Lietuvoje esančia ekosistema, (Kwak Noh Jungas – BNS) lankysis ir Fizinių ir technologijų mokslų centre, ir Lietuvos įmonėse“, – po susitikimo BNS teigė A. Armonaitė.

„Lietuva yra pasiūliusi keletą variantų, kaip galėtume atsirasti įmonės plėtros planuose Europoje. Aišku, yra ir mažesnių iniciatyvų, pavyzdžiui, darbas su Lietuvos lazerių įmonėmis, ar mokymai mūsų studentams, akademinei bendruomenei, tai kol kas šitoks bendradarbiavimas nusimato, bet, aišku, mes siūlysime toliau įvairius variantus, kaip galėtų įmonė plėstis čia, bet apie tai kalbėti dar anksti“, – kalbėjo ministrė.

A. Armonaitė teigė, kad šis susitikimas – atsakomasis po to, kai liepą ji lankėsi Pietų Korėjoje. Susitikimo metu ministrė „SK Hynix“ atstovams pristatė Lietuvos lazerių sektorių.

„SK Hynix“ gamina dinaminius laisvosios prieigos atminties lustus, būtinus didelės spartos duomenims saugoti ir prieigai prie kompiuterinių sistemų, jos laboratorija skirta moksliniams tyrimams ir plėtrai. Pernai įmonės pajamos siekė 31,7 mlrd. eurų, pelnas – 4,87 mlrd. eurų.

2021-aisiais Pietų Korėjoje atidaryta Lietuvos ambasada, o pernai darbą pradėjo ir Lietuvos komercijos atašė. 2022 metais prekių apyvarta tarp dviejų šalių siekė 211 mln. Eksportas į Pietų Korėją siekė 114 mln. eurų, o importas – 97 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Issigimele armonaite ir BLM abu teroristai

Issigimele armonaite ir BLM abu teroristai portretas
vista armonaite vedusi vaikus uz BLM yra terorizmo globeja.

skiep

skiep portretas
Zelenskis isbaidys visus investuotojus ir turistus,pastoviai rekdamas,kad rusai puls Baltijos salis.Matyt labai to nori. Nauseda uzciaupk tam savo koresui burna,nes labai kenkia Lietuvai.

geda

geda portretas
tik zole gali parodyt tikrove per spalvu ir chaliucinaciju busena
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių