Tarp naujų COVID-19 atvejų – du įvežtiniai, kaip užsikrėtė trylika asmenų – neaišku

 • Teksto dydis:

Iš 38 naujų koronaviruso atvejų vienuolika yra susiję su šeimos švente Trakų rajone, dar trylikos asmenų užsikrėtimo būdas nežinomas, antradienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Šeimos šventė, kurioje patvirtinta vienuolika susirgimų, vyko rugpjūčio 1-ąją Trakų rajone. Septyniems asmenims pasireiškė koronavirusui būdingi simptomai, likusieji jų nejaučia. Du iš šių asmenų yra vaikai.

NVSC teigimu, praėjusią savaitę pranešta apie pirmąjį susirgusįjį, tad iš viso su šiuo židiniu yra susiję dvylika sergančiųjų.

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė trylika asmenų: šeši Vilniuje, po du Kaune ir Klaipėdoje ir po vieną Marijampolės, Telšių bei Utenos apskrityse. Visi asmenys jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus.

Su protrūkiu „Adform kiemelyje“ siejami du nauji atvejai patvirtinti Marijampolės apskrityje ir po vieną Kaune bei Vilniuje. Vienam iš šių asmenų pasireiškė koronavirusui būdingi simptomai, kiti tirti kaip sąlytį turėję asmenys. Iš viso su šiuo židiniu siejami 38 COVID-19 ligos atvejai.

Vienas naujas atvejis siejamas su liepos 11 dieną Šalčininkų rajone vykusia šeimos švente. COVID-19 liga patvirtina vaikui, kuriam ligos simptomai pasireiškę nebuvo. Iš viso su šia švente jau siejamas 21 koronaviruso atvejis.

Dar vienas Vilniuje registruotas vienas susirgimas, siejamas su protrūkiu radijo stotyje „Power Hit Radio“. Asmuo nėra darbuotojas. Šis atvejis – simptominis. Tai trečiasis susijęs užsikrėtimo atvejis.

Vilniaus apskrityje taip pat nustatytas susirgimas, siejamas su protrūkiu tarp meno atstovų. Šiam asmeniui pasireiškė COVID-19 ligai būdingi simptomai – temperatūra, uoslės, skonio praradimas. Tai 21-as susijęs atvejis.

Be to, nustatyta, kad penki žmonės – po du Kaune ir Vilniuje bei vienas Utenos apskrityje – užsikrėtė po kontakto su žinomais sergančiaisiais. Visi šie asmenys jaučia koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus.

Per praėjusią parą taip pat registruoti du įvežtiniai atvejai: koronavirusas patvirtintas Klaipėdos apskrityje gyvenančiam asmeniui, į Lietuvą grįžusiam iš Indijos, žmogus jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus. Antrasis įvežtinis atvejis patvirtintas Kauno apskrityje. COVID-19 liga nustatyta iš Uzbekistano į Kaune veikiančią logistikos įmonę dirbti atvykusiam užsieniečiui. Asmuo koronavirusui būdingų simptomų nejaučia, testuotas profilaktiškai.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 2474 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 647 asmenys, pasveiko – 1733.


Šiame straipsnyje: Koronavirusas LietuvojeCOVID-19 saviizoliacijanauji viruso atvejaiviruso plitimasįvežtiniai koronaviruso atvejai

NAUJAUSI KOMENTARAI

N

N portretas
Niekas neserga meluoja tautai

paprasta liaudis.

paprasta liaudis. portretas
Truksta zodziu...Kam Truksta zodziu..Kur ziuri musu valdzia,kam ileidzia is kitu valstybiu? Nori isnaikinti musu ir taip maza Lietuvele?Pinigai..pinigai..pinigai..O sveikatos ir gyvybes uz JOKIUS pinigus nepirksi.

As

As portretas
Kiek dar ves susikta pervezimo Imone visoki bruda I LIETUVA . Tikrai reikia TOKIO SUKILIMO KAIP BALTARUSIJOJ NES KITAIP MUSISKIAI NESUPRANTA KAD GANA ILEIDINETI UZBEKUS. Kiek ir KAS gauna UZ JUOS PINIGU ,
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių