Nepavyko priimti pataisos: klausimas dėl vakcinų padarytos žalos atlyginimo grąžintas tobulinti

Seimui nepavyko priimti pataisos, kuria buvo siekiama įteisinti vakcinų žalos atlyginimą, ir projektas buvo grąžintas į pagrindinį komitetą.

Seimas pritarė įstatymo projekto pranešėjo Lino Slušnio siūlymui daryti pertrauką ir grąžinti šį projektą pagrindiniam komitetui taisyti.

Už pasiūlymą balsavo 69, prieš – 42, susilaikė 10 parlamentarų.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo (PTŽSAĮ) pataisa yra siūloma įteisinti tvarką, kad sunkius padarinius sveikatai dėl skiepo patyrę žmonės galėtų kreiptis į komisiją dėl žalos atlyginimo. Numatoma, kad komisijos sprendimu nepatenkinti asmenys jį galėtų skųsti bendrosios kompetencijos teismui.

Žalos atlyginimui siūloma apimti žalą tais atvejais, kai asmenį dėl reakcijos į vakciną ištiko mirtis, kilo pavojus gyvybei, jį teko hospitalizuoti ar pailginti jo stacionarinio gydymo trukmę, jam išsivystė ilgalaikis ar reikšmingas neįgalumas, nedarbingumas arba apsigimimas. Kitos reakcijos sistemiškai aiškinant PTŽSAĮ ir Farmacijos įstatymą, būtų laikomos nesunkius padarinius sukėlusiomis nepageidaujamomis reakcijomis ir jų žala būtų neatlyginama, kaip kad yra ir šiuo metu.

Šiuo metu galiojantys įstatymai nenumato galimybės atlyginti žalą, jei ją sukelia nepageidaujama reakcija į vakciną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Nesuprato žmonės ,baisu kokie kvaili, kad jeigu pasirašai prieš skiepą, vadinasi sutinki savanoriškai skiepytis ir už pasekmes nuo vakcinos neatsakys tie ,kurie skiepina.Todel kompensacijų nebus ir ateityje neaiškios skiepo komplikacijos ,kokios jos gali būti.Apgavo avinus ,balvonus,runkelius.

jooo

jooo portretas
Prancūzijos teisėjas mirtį nuo kovido vakcinos prilygino savižudybei. Prancūzijoje teismas netikėtai stojo draudimo bendrovės, atsisakiusios išmokėti draudimo išmoką nuo vakcinos mirusio asmens artimiesiems. Teismas motyvavo tuo, kad vakcina yra eksperimentinė, o sutikimą medicininėms eksperimentui su eksperimentiniu vaistu, dėl kurių apdraustasis mirė, teismas prilygino savižudybei. Tai reiškia, kad išmoka neišmokama. Tai dar reiškia, kad kaltė dėl visų mirčių, šalutinių poveikių ir komplikacijų perkeliama skiepijamiems asmenims. Juk niekas jūsų to daryti nevertė, ar ne?

Birutė

Birutė portretas
Visa vyriausybė privalo atlyginti žmonėms už mirtis už suluošintą sveikatą.Tegul jie iš savo kišenės moka,o ne iš biudžeto kur mes juos kaupiam.Reikia vieną kartą visiems parodyti savo tiesą,kad mus negalima mindžioti,mus vadinti fašistais,jedinstveninkais avių bandomis,turi jie tai atsakyti .
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių