Pediatrai teigia, kad televizorių žiūrėti ar kompiuterinius žaidimus žaisti nerekomenduojama vaikams iki dviejų metų amžiaus.
Tai stabdo jų psichologinį vystimąsi, praneša AFP. JAV pediatrai teigia, kad mirguliuojančius ekrane vaizdus reikėtų pakeisti bendravimu su tėvais arba leisti vaikams vieniems žaisti.
Medikai taip pat perspėja, kad vaikams, kurie anksti pradeda žiūrėti televizorių, gali nesisekti ilgą laiką išmokti kalbėti.
Maždaug 90 proc. amerikiečių pripažįsta, kad jų mažyliai žiūri televizorių ar pramogauja prie kompiuterio. Medikai įspėja, kad ir be šių vaizdo stebėjimo priemonių vaikai yra pakankamai išsiblaškę.
Medikai skatina tėvus galvoti apie savo vaikus, mat šiuo metu pasaulyje jau yra prekiaujama DVD, skirtais kūdikiams iki dviejų metų.
Naujausi komentarai