Sukurtas būdas, kaip padėti moterims pasiekti orgazmą: jau džiaugiasi rezultatais

  • Teksto dydis:

Seksualinis gyvenimas mums yra labai svarbus. Jis mus motyvuoja, padeda išlikti sveikiems, žvaliems ir energingiems. Tai yra svarbi gyvenimo dalis, tačiau nemažai moterų susiduria su sunkumais. Dabar Mičigano Universiteto mokslininkai sugalvojo kaip joms padėti – nauja terapija jau veikia.

Mokslininkai darbą pradėjo peržiūrėję anksčiau atliktą tyrimą, kurio metu buvo eksperimentuojama su žiurkėmis. Buvo pastebėta, kad elektros impulsais stimuliuojant genitalijas ir kojas, pagerinama kraujotaka lytiniuose organuose.

Mokslininkai nusprendė tai išbandyti su žmonėmis, todėl buvo atlikti intensyvūs bandymai su moterimis, kurios pripažino negalinčios pasiekti orgazmo.

Tyrime dalyvavo 9 moterys. Visos jos gyveno aktyvų lytinį gyvenimą, tačiau nebuvo juo patenkintos. Nemažai jų buvo vidutinio amžiaus moterys jau turinčios vaikų. Tyrimas truko 12 savaičių. Kartą per savaitę dalyvės turėjo apsilankyti universitete, kur joms buvo atliekamos elektrošoko procedūros. Elektros impulsais buvo stimuliuojama periferinė nervų sistema netoli genitalijų arba kulkšnyje. Viena procedūrą trukdavo apie pusvalandį, tačiau ji nebuvo skausminga. Viena dalyvė tą jausmą apibūdino kaip keistą virpėjimą, kuris kartais būdavo netgi šiek tiek malonus.

Po visų eksperimentų moterys ir toliau gyveno sau įprastą gyvenimą. Net 8 iš jų patvirtino, kad vėl gali pasiekti orgazmą. Ne taip dažnai kaip anksčiau, tačiau visos jos patvirtino, kad situacija žymiai pagerėjo ir jos jaučiasi tuo patenkintos.

Mokslininkai skaičiuoja, kad su šiomis problemomis vienu ar kitu metu susiduria net 40 % moterų. Negebėjimas pasiekti orgazmo turi didelę neigiamą įtaką gyvenimo kokybei. Suprastėja motyvacija, moterims trūksta energijos, kamuoja niūrios nuotaikos. Mokslininkai tikisi, kad ši terapija kada nors pasieks šias moteris, tačiau iki to laiko dar liko atlikti nemažai tyrimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

TO VISOS TOKIOS

TO VISOS TOKIOS portretas
ne tavo reikalas, impotente kiek mes krušamės.....mūsų vyrams stovi gerai...)))

gal taip

gal taip portretas
sirinskiene tai iteisins seime o gal ir pati pasinaudos soko terapija

visos jos tokios

visos jos tokios portretas
maziau p.iskites kurvos.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių