„Žalgiris“ dovanų varžovams dalinti nežada

19 Joffrey Lauvergne taškų padėjo Kauno „Žalgirio“ ekipai pratęsti pergalių seriją rengiantis artėjančiam sezonui. Martino Schillerio auklėtiniai kontrolinėse rungtynėse Palangoje nepaliko šansų Panevėžio „Lietkabeliui“ 102:78.

Kauniečiai, kuriems stovykla Palangoje reikalinga ir tam, kad pasirengtų savaitgalį Kaune vyksiančiam Eurolygos priešsezoniniam turnyrui, treniruočių pobūdžio akistatą su „Lietkabeliu“ pradėjo nesiplėšydami. Vienintelis aukštaūgis Joffrey Lauvergne iškart nubrėžė savo karalystės ribas bei parodė, kas yra šeimininkas po krepšiais. Naujokas įmetė 6 pirmuosius komandos taškus. Pirmąjį ketvirtį aktyviai reiškėsi ir Lukas Lekavičius, kurio metimas bei Mariaus Grigonio ir Pauliaus Jankūno realizuoti baudų metimai baigė kėlinį lygiosiomis 24:24. Antrajame kėlinyje žalgirečiai iškart spurtavo ir po Tomo Dimšos bei P.Jankūno metimų pirmavo 29:24. Po Margirio Normanto tritaškio panevėžiečiai kiek priartėjo, o M.Grigonio tritaškis iš kampo „Žalgirio“ pranašumą padidino iki dviženklio 50:40.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai įsisiautėjo ir toliau dominuojant J.Lauvergne skirtumas išaugo iki triuškinamo (75:55). Ketvirtame kėlinyje drąsiau pasireiškė ir jaunimas. Po R.Jokubaičio perdavimo savo pirmuosius taškus pelnė aukštaūgis Marekas Blaževičius.

„Žalgiriui“ taškų pelnė: J.Lauvergne 19 (9/12 dvit.), M.Grigonis 16 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), N.Hayesas 13 (3/4 trit.), T.Dimša 10, S.Vasturia 9 (2 per. kam.), A.Milaknis 7, P.Jankūnas 6, M.Gebenas 6, L.Lekavičius 6, T.Walkupas 5 (7 rez. perd.), R.Jokubaitis 3 (4 rez. perd.), M.Blaževičius 2.

„Lietkabeliui“ daugiausia įmetė: M.Maričius 16 (7 atk. kam.), V.Lipkevičius 14, M.Normantas 13 (3/3 trit.), K.Vinalesas 12, P.Valinskas 8, G.Masiulis 7.

Jau šeštadienį žalgiriečiai startuos Eurolygos ikisezoniniame turnyre, kur namuose egzaminuos Atėnų „Panathinaikos“, Milano „Armani“ ir Berlybo ALBA ekipas.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisEurolygakrepšinis