Utenoje – galingai žaidę broliai Jucikai ir taškų lenktynes laimėję šeimininkai

Skirtingose barikadų pusėse rungtyniavę broliai Jucikai surengė solidžius individualius pasirodymus, tačiau pergale džiaugėsi vyresnėlis Julius ir jo atstovaujama Utenos „Juventus“ (3-1), namuose rezultatu 106:98 (24:20, 33:26, 23:23, 26:29) nugalėjusi Alytaus „Dzūkiją“ (1-4).

Julius Jucikas šiame mače ant parketo praleido 24 minutes, per kurias pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko net 29 naudingumo balus.

Juliaus jaunesnysis brolis Matas taip pat pasirodė solidžiai, tačiau rungtynes anksčiau laiko baigė dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito. Vidurio puolėjas per 23 min. pelnė 13 taškų, sugriebė 4 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Greitu ir akiai patraukliu krepšiniu pažymėtose rungtynėse „Juventus“ pirmavo net 49:25 po to, kai antrajame kėlinyje laimėjo įspūdingą atkarpą 23:2.

Alytiškiai nepasidavė ir po pertraukos sugrąžino intrigą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai pakilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti 6 minutes pasivijo 79:84.

Vis dėlto lemiamu metu sėkmė vėl lydėjo Utenos klubą. J. Jucikas likus žaisti 3 minutes pelnė 5 taškus iš eilės ir atstatė dviženklę persvarą (96:85), o „Dzūkija“ per likusį laiką jau neatsitiesė.

Nors „Juventus“ pranašumas buvo apčiuopiamas, Nikola Vasilevo auklėtiniai nenuleido rankų, todėl mačo pabaiga užsitęsė. Paskutines dvi minutes komandos keitėsi pražangomis ir baudų metimais, tačiau situacijos tai nepakeitė.

Utenos „Juventus“: Julius Jucikas 22, Martynas Gecevičius 20 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Žygimantas Skučas ir Ignas Vaitkus po 12, Bryantas Crawfordas, Marius Runkauskas ir Mindaugas Kupšas po 10.

Alytaus „Dzūkija“: Artūras Jomantas 23 (10 išpr. praž., 27 naud. bal.), Kristupas Žemaitis (9 rez. perd., 26 naud. bal.) ir Simas Jasaitis po 15, Tadas Rinkūnas 14, Matas Jucikas 13.

Šiame straipsnyje: Utenos JuventusAlytaus Dzūkija