Slovėno tritaškiais pažymėtame mače – „Pieno žvaigždžių“ pergalė prieš Rusijos ekipą

Pasiruošimą „Betsafe–LKL“ sezonui tęsiančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes namuose ir šventė pergalę 81:60 (20:14, 19:16, 22:13, 20:17) prieš Maskvos „Runa“ klubą.

Rugsėjo pradžioje vykusiose rungtynėse Anykščiuose pasvaliečiai tuomet 83:53 sutriuškino tą patį klubą iš Maskvos.

Šioje dvikovoje Gedimino Petrausko auklėtiniai lemiamą pranašumą susikrovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 22:13.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Miha Lapornikas per 20 minučių pelnė 17 taškų (5/6 trit., 2/2 baud.) ir surinko tiek pat naudingumo balų.

Dvigubą dublį surinkęs Paulius Petrilevičius per 25 minutes įmetė 12 taškų (4/8 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 18 naudingumo balų.

Dar kartą iki oficialaus sezono starto sirgaliai Pasvalyje galės išvysti „Pieno žvaigždes“ rugsėjo 14-ąją 18 valandą draugiškose rungtynėse su Mikolajivo MBC klubu.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 17 (5/6 trit.), Ivars Žvigurs ir Paulius Petrilevičius (11 atk. kam.) po 12, Sergejus Pavlovas, John Gillonas (4 rez. perd.) ir Arvydas Šikšnius (4 rez. perd.) po 7.

„Runa“: Maksimas Knyazevas 16, Maksimas Tkačienko 10 (5 rez. perd.).