„Rytas“ po dramatiškos kovos pralaimėjo „Umana Reyer“ krepšininkams

Ketvirtajame kėlinyje savųjų progų neišnaudojęs Vilniaus „Rytas“ (4-6) buvo per metimą nuo pergalės prieš B grupės lyderius.Eimantui Bendžiui tiksint paskutinėmis sekundėms prametus iš toli, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 74:76 nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (8-2), reguliarųjį sezoną uždariusiai aštuntąja pergale paeiliui.

Vilniečiai B grupėje finišavo ketvirtoje vietoje, iš kurios jie žengia į „Top 16“ G grupę. Joje sostinės klubas susitiks su Kazanės UNIKS (pirma vieta C grupėje), Stambulo „Galatasaray“ (antra vieta D grupėje) ir Monako „Basket“ (trečia vieta A grupėje).

„Top 16“ kovos startuos sausio 8-ąją ir baigsis kovo 4-ąją. Į atkrintamąsias žengs dvi geriausios kiekvienos grupės komandos.

Likus žaisti minutę, Deividas Sirvydis vieninteliu pataikytu tritaškiu išlygino rezultatą – 74:74, tačiau tuoj pat kitoje atakoje taikliu vidutiniu metimu persvarą „Umana Reyer“ klubui sugrąžino Arielas Filloy – 76:74.

Dar sykį Filloy atakavus krepšį kamuolys tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojus Arnui Butkevičiui „Rytas“ dar turėjo apie 8 sekundes.

Likus žaisti apie 5 sekundes, kamuolys atsidūrė Eimanto Bendžiaus rankose po beveik dviejų sekundžių paleido netaiklų tolimą metimą ir finalinė sirena skelbė italų pergalę – 74:76.