P. Garino debiutas vainikuotas „Žalgirio“ sugrįžimu į pergalių kelią LKL lygoje

Dėl kelio traumos daugiau nei 10 mėnesių nerungtyniavęs Patricio Garino sulaukė debiutinio šanso Kauno „Žalgiryje“ (3-1), kuris LKL sugrįžo į pergalių kelią.

Martino Schillerio vadovaujama komanda Pasvalyje 81:67 (20:21, 21:11, 25:21, 15:14) susitvarkė su Branko Mirkovičiaus vedama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-3) ekipa.

P. Garino į aikštę žengė pirmajame kėlinyje, per kurį M. Schilleris šansą suteikė visiems dvylikai žaidėjų. Argentinietis rungtyniavo 6 minutes, prametė vienintelį mestą tritaškį, 3 kartus prasižengė ir surinko –4 naudingumo balus.

Puolėjas oficialių rungtynių nežaidė nuo 2019 m. lapkričio 22-osios Eurolygos mačo su Sankt Peterburgo „Zenit“.

Pasvaliečiai pirmavo pirmajame kėlinyje, kada nesulaikomai žaidė įžaidėjas Mirkovičius. Jis surinko net 16 iš 21 ekipos taškų, o iš viso įsirašė 26 taškus (3/6 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud.).

M. Schilleris prieš šią dvikovą ėmėsi permainų startiniame penkete, į kurį įsiveržė „Žalgiriui“ pergalę Pirėjuje nukalęs Rokas Jokubaitis.

20-metis startinėje sudėtyje pakeitė Steve'ą Vasturią, per 22 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 1/4 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Pagrindinis įžaidėjas Thomasas Walkupas rungtyniavo 13 minučių ir aikštę paliko su –4 naudingumo balais. Martino Gebeno naudingumas –2 balus.

Dėl išnaudoto pražangų limito „Pieno žvaigždžių“ gretose mačo nebaigė Paulius Petrilevičius, penkias pražangas užsidirbęs per 10 minučių, ir antras rezultatyviausias komandos krepšininkas Arvydas Šikšnius (12 tšk.).

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 26 (7/13 metimai), Arvydas Šikšnius 12, Andreja Milutinovičius 8.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (5 rez. perd., 4 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius – po 16, Joffrey Lauvergne'as 13 (5 kld.), Nigelas Hayesas 12 (2/8 trit.).

Pergalę pasiekė ir Prienų „CBet“ krepšininkai

Kitose LKl rungtynėse sekmadienį Regimantas Miniotas pelnė 28 taškus ir padėjo Prienų „CBet“ komandai 94:87 (16:27, 29:25, 24:14, 25:21) nugalėti „Šiaulius“.

Antrą pergalę per 4 mačus pasiekę Prienų krepšininkai yra šešti.

Ketvirtą pralaimėjimą per tiek mačų patyrę „Šiauliai“ lieka dešimti.

„CBet“: Regimantas Miniotas 28 (14 atk. kam.), Marquisas Wrightas 25, Mindaugas Sušinskas 13;

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 20 (11 rez. perd.), Denisas Krestininas 17, Martynas Varnas 14, Aurimas Urbonas 13 (5 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: ŽalgirisLKLpieno žvaigždės