LKL pusfinalyje tarp „Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ prireiks lemiamų rungtynių

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse pirmadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 74:70 (13:27, 24:13, 13:10, 24:20) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

Svečiai gerokai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 7-ąją min. įgijo 16 taškų pranašumą (22:6). Visgi „Neptūno“ krepšininkai antrajame kėlinyje priartėjo prie varžovų, o trečiajame ketvirtyje išsiveržė į priekį 48:45. Rungtynių laimėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo sekundėmis.

Renaldas Seibutis prasidėjus paskutinei minutei išvedė „Neptūną“ į priekį 68:67. Vėliau „Neptūnas“ apsigynė bei surengė rezultatyvią ataką (70:67). Po netaiklaus baudos metimo, šeimininkai atsikovojo kamuolį ir dar dviem baudų metimais įtvirtino uostamiesčio ekipos pergalę.

„Neptūnui“ 15 taškų pelnė Simas Galdikas, po 11 - Tomas Delininkaitis, Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis.

Vilniaus komandoje 18 taškų surinko Loukas Mavrokefalidis, 11 - Travisas Petersonas (9 atk. kam.), 10 - Rokas Giedraitis.

Lemiamos, penktosios, serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Vilniuje.