Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė beviltiškai pralaimėjo Belgijai

Dariaus Maskoliūno debiutas, Donato Motiejūno sugrįžimas ir Europos čempionato atrankos startas Lietuvos rinktinei (0-1) buvo itin skaudus bei sunkus.

Lietuviai Monso mieste nusileido 65:86 (9:23, 12:17, 10:28, 34:18) Belgijos rinktinei (1-0).

Lietuvių bėdos prasidėjo nuo pirmųjų minučių. Retinas Obasohanas pataikė iš po krepšio ir smeigė tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Pierre‘as-Antoine‘as Gillet, o belgai pirmąjį kėlinį užbaigė spurtu 10:2 bei nutolo 14 taškų persvara – 23:9.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Khalidas Boukichou pataikė metimą iš po krepšio, Gillet smeigė tritaškį, Maxime‘as De Zeeuwas pridėjo dar vieną taiklų metimą, o atkarpą 11:5 laimėjusi Belgija lietuvius triuškino dvigubai – 40:20.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo absoliutus Belgijos dominavimas. Šeimininkai per trečiąjį kėlinį realizavo 6 tritaškius iš 7, ketvirtį laimėjo 28:10 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui pirmavo net 37 taškų persvara – 68:31.

Lietuviai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:0 ir sumažino deficitą iki 23 taškų (45:68), tačiau rimčiau užsikabinti šiose rungtynėse mūsiškiai nebesuspėjo.

Belgijos rinktinė: Retinas Obasohanas 21 (6/7 dvit.), Jonathanas Tabu 18 (3/5 dvit., 4/7 trit.), Pierre‘as-Antoine‘as Gillet 11 (3/7 trit.), Quentinas Serronas 10.

Lietuvos rinktinė: Donatas Motiejūnas 17 (6/9 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 15 (4/5 dvit.), Mantas Kalnietis 12 (3/4 dvit.), Eimantas Bendžius 8 (2/8 metimai), Tomas Dimša 5, Gytis Masiulis ir Jonas Mačiulis po 3, Arnas Butkevičius 2, Laurynas Birutis, Paulius Valinskas ir Žygimantas Janavičius taškų nepelnė.

o aš

o aš portretas
svetimos gėdos neprisiimu.

na va

na va portretas
Būkim biedni,bet teisingi-visus taškus sumetė Motiejūnas, Kuzminskas, Kalnietis.O kur tos LKL "gviazdos" Janavičius, Butkevičius, Bendžius, Valinskas?Manau, iš griūvančio ryto,kuriame ,matyt, atmosfera prastoka, nereikėjo kviest žaidėjų