Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinė pasaulio čempionate finišavo šešta

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą pasaulio čempionate Latvijoje. Rungtynėse dėl 5-os vietos Gedimino Petrausko auklėtiniai po pratęsimo 81:86 (17:23, 17:10, 18:17, 18:20, 11:16) nusileido bendraamžiams iš Ispanijos.

Atkakliose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, o susitikimo nugalėtojas nepaaiškėjo net pasibaigus pagrindiniam laikui. Priešpaskutinę dvikovos minutę Dominykas Stenionis pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki minimalaus – 69:70, o kiek vėliau Ąžuolas Tubelis pridėjo vieną baudos metimą. Nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, tad teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu vėl vyko atkakli kova, o lietuviai galėjo persverti rezultatą. Tačiau Ą.Tubeliui nepavyko realizuoti abiejų baudų metimų, o tą padarę varžovai įtvirtino pergalę.

Lietuva: Ąžuolas Tubelis 20 tšk. (15 atk. kam.), Dominykas Stenionis 17 tšk. (1/5 tritaškiai), Motiejus Krivas ir Augustas Marčiulionis (6 atk. kam.) po 11 tšk.

Ispanija: Rubenas Dominguezas 28 tšk., (7/13 tritaškiai) Aitoras Etxegurenas 15 tšk. (6/8 dvitaškiai), Adria Domenechas 14 tšk. (2/10 tritaškiai, 17 atk. kam.), Millanas Jimenezas 12 tšk. (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 praž.).

gynėjas

gynėjas portretas
Ar treneriai privers išmokti pataikyti baudas. Kažkada net Javtoką išmokė, kuris mėtė vienodai ar užsimerkęs ar atsimerkęs. Kada dabar, taip rūpinamasi savo "procentais'", kaip pakiltų žaidėjo vertė! Juolab palaisvėtų ir gynyba prieš jį ... nes jis pataikys baudas.

komisaras megre

komisaras megre portretas
pagal zaidima buvo verti finalo, gedinga logistika ir psichologija nutempe iki 6 vietos.