Lietuvos 18-mečių merginų rinktinė – Europos čempionato finale

Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio čempionato pusfinalyje Lietuvos rinktinė po įtemptos kovos 64:52 (19:11, 12:14, 10:14, 23:13) palaužė Vokietijos ekipą ir sekmadienio vakarą finale dėl aukso medalių susikaus su Ispanijos bendraamžėmis.

Daugiau nei tris kėlinius Vokietijos krepšininkės sugebėjo laikytis netoli už lietuvaičių nugaros, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje įvyko lūžis, kurio metu mūsų komanda po Justės Jocytės taiklių baudos metimų atitrūko 10 taškų skirtumu (53:43) ir daugiau artyn varžovių nebeprisileido.

Mūsų komandai šeštadienio vakarą 16-metė J.Jocytė pelnė 21 tašką (6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Viltė Andrunavičiūtė – 16 (6 atkovoti kamuoliai), Ugnė Sirtautaitė – 11, Rusnė Augustinaitė – 8.

Kitame Europos čempionato pusfinalyje ispanės supančiojo savo gynyboje Prancūzijos komandą ir labai nerezultatyviose rungtynėse iškovojo pergalę rezultatu 54:36.