Per kraujus: B. Davieso tempiama „Barcelona“ priartėjo prie finalo ketverto

Brandonas Daviesas pelnė 22 taškus ir pasižymėjo gražiausiu rungtynių epizodu, o jo vedama „Barcelona“ perėmė iniciatyvą Eurolygos ketvirtfinalio serijoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 78:70 (16:16, 18:17, 21:18, 23:19) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

25 minutes žaidęs Daviesas surinko 22 taškus (7/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai) r 8 atkovotus kamuolius. Tiek pat taškų jis pelnė ir antrajame serijos mače. Geriausias ketvirtfinalio rungtynes sužaidęs Nikola Mirotičius pridėjo 11 taškų.

Ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį vėl vyks mieste prie Baltijos jūros.

„Barca“ pabėgo trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 9:2 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 52:42. Visgi kaip greitai nutolo, taip greitai iš jų pranašumo nieko ir nebeliko.

Billy Baronas pelnė 7 taškus iš eilės ir po jo tritaškio „Zenit“ trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo iki 51:55.

Ketvirtą kėlinį Baronas pradėjo tritaškiu ir šeimininkai kvėpavo varžovams į nugaras – 54:55. Priartėję per tašką, „Zenit“ per likusias rungtynes nesugebėjo persverti rezultato savo naudai.

Netrukus Mirotičiaus mini spurtas padėjo „Barcai“ spurtuoti ir vėl nutolti – 66:58.

Po keturių iš eilės Kevino Pangoso taškų šeimininkai dar priartėjo iki 66:70, tačiau tuomet keturiais taškais atsakė ir Daviesas ir po jo dvitaškio sugavus kamuolį ore „Barcelona“, likus žaisti 53 sek., nutolo 74:66.

Pirmoje mačo dalyje Daviesas pasižymėjo puikiu klaidinamu judesiu ir galingu dėjimu.

„Zenit“ komandai Kevinas Pangosas pelnė 10 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau šį kartą jis ir suklydo 6 sykius bei surinko 7 naudingumo balus.

Trečiajame kėlinyje po susidūrimo su Alexu Poytressu Pangosui buvo prakirsta ir kraujais pasruvo galva. Rūbinėje ją susiuvus, kanadietis vėliau tęsė dvikovą.

Susitikimą „Sibur“ arenoje stebėjo beveik 5200 žiūrovų.

„Zenit“: Billy Baronas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Alexas Poythressas 14 (7/11 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Kevinas Pangosas (6 rez. perd., 6 kld.), Willas Thomasas (6/6 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Kelvinas Riversas (2/5 trit.), Tarikas Blackas (3/8 dvit.) po 8.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 22 (7/12 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam., 2 blok., 28 naud.), Cory Higginsas 16 (2/3 trit., 6/7 baud.), Kyle'as Kuričius 13 (3/4 trit.), Nikola Mirotičius 11 (5/5 baud.), Nickas Calathes 7 (6 rez. perd.).

serž

serž portretas
"Zenit" rungtynes su "Barselona" stebi 5200 žiūrovų, o pas mus Kauno "Žalgirio" arenoje leidžiama tik 150 žmonių. Rusijoje padėtis labai prasta, pas mus daug geresnės sąlygos ir vis tiek žlugdomi mūsų krepšinio klubai, kurie garsina Lietuvą po visą pasaulį. Darykite skubiai išvadas.