Įtikinamą persvarą vėjais paleidę brazilai vos nenudegė prieš Juodkalniją

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 15 taškų persvarą savo pusėje turėjusi Brazilijos rinktinė vos neprisižaidė prieš grupės autsaidere tapusią Juodkalniją.

Atkarpą net 0:14 pralaimėję Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai galiausiai atsilaikė ir F grupės kovas baigė nesuklupę – trečioji pergalė pasiekta 84:73 (19:20, 24:18, 23:16, 18:19).

Derekui Needhamui ketvirtojo ketvirčio viduryje realizavus tritaškį, juodkalniečių deficitas nuo dviženklio skaičiaus sumenko vos iki vieno taško (72:73).

Kitoje atakoje iniciatyvos ėmęsis Leandro Barbosa taikliu dvitaškiu nutraukė pusketvirtos minutės trukusį brazilų taškų badą ir neleido Juodkalnijos krepšininkams perimti iniciatyvos (75:72).

Po įspūdingo spurto juodkalniečiai paskui krito į duobę ir per likusias beveik keturias minutes surinkos vos tašką, Brazilija dvikovą užbaigė spurtu 12:1 ir antrąjį etapą dabar pasitinka su trimis laimėjimais.

Buvusio Vilniaus „Ryto“ trenerio treniruojami brazilai kitame etape žais K grupėje, į kurią žengs kartu su antrąja F pogrupio ekipa. Dėl šios pozicijos ketvirtadienį kovos Graikija ir Naujoji Zelandija.

Praėjusį sezoną „Ryte“ žaidęs Derekas Needhamas Juodkalnijos gretose užfiksavo dvigubą dublį: per 36 minutes įmetė 16 taškų (2/2 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Brazilijos rinktinė: Marcelinho Huertas 16 (6 rez. perd.), Cristiano Felicio 14 (7/7 dvit.), Marquinhos Sousa 13, Alexas Garcia 11.

Juodkalnijos rinktinė: Derekas Needhamas 16 (4/9 trit., 10 rez. perd.), Bojanas Dubljevičius ir Petaras Popovičius (2/7 trit.) – po 10.