Į LKL grįžtantys Mažeikiai komandos vairą atiduoda M. Kiltinavičiui

  • Teksto dydis:

Sugrįžimui į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) besiruošiantys Mažeikių „M Basket“ turi naują vedlį. Komandos vyriausiojo trenerio postą perima Marius Kiltinavičius, trečiadienį pranešė Mažeikių klubas.

41-erių specialistas praėjusį sezoną pradėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje, o sezonui prasidėjus persikėlė į Prienų „Labas GAS“ komandą, kuri finišavo paskutinė LKL ir iškrito į NKL lygą.

M. Kiltinavičius LKL pirmenybėse dirbo ir 2019-2021 m. laikotarpiu – su pertrauka vadovavo Kėdainių „Nevėžio“ ekipai.

„Labai džiaugiuosi, kad pavyko susitarti su Mariumi, – papildymu džiaugėsi klubo direktorius Arūnas Liškus. – Jis buvo pirmas treneris mano sąraše. Senokai stebiu Mariaus karjerą ir man patinka, ką matau. Juolab, tai bus pirmasis LKL klubas, kuriame Marius nuo pradžių turės galimybę dalyvauti žaidėjų komplektacijoje. Tikiu, kad kartu su sporto direktoriumi Artūru Jomantu ir mano neženklia pagalba, pavyks suburti įdomų ir gyvą kolektyvą.“

M. Kiltinavičius trenerio poste pakeis komandą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iki vicečempionų pakylos atvedusį Darių Dimavičių. Mažeikių „M Basket“ dėkoja treneriui už sunkų ir nuoširdų darbą bei linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.


Šiame straipsnyje: Marius KiltinavičiusM Basket

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių