CSKA krepšininkai nukarūnavo Eurolygos čempionus

Vitorijoje (Ispanija) vykstančio vyrų krepšinio klubų Eurolygos finalo ketverto turnyro antrajame pusfinalyje penktadienį čempionės titulą gynusi Madrido „Real“ (Ispanija) komanda 90:95 (22:18, 23:25, 28:22, 17:30) pralaimėjo Maskvos CSKA (Rusija) ekipai ir nepateko į finalą.

Po lygios pirmosios rungtynių pusės, „Real“ krepšininkai iniciatyvą įgijo trečiajame kėlinyje. Po puikaus Fabieno Causeuro pasirodymo, Madrido klubas įgijo 14 taškų pranašumą (65:51). Po 30 min. Ispanijos ekipa dar pirmavo 70:58.

Ketvirtajame kėlinyje CSKA ekipa ėmė artėti prie varžovų, o „Real“ komandos nariai ėmė nebesusitvarkyti su nervais. Technine pražanga buvo nubaustas „Real“ treneris Pablo Laso, Maskvos ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį. Likus žaisti 45 sek., CSKA įgijo 4 taškų persvarą (89:85).

Po fantastiško „Real“ žaidėjo Sergio Llullo tritaškio, CSKA pranašumas sumažėjo iki minimumo (91:90). Vėliau tas pats S. Llullas bandė išlyginti rezultatą, bet jo metimas skriejo pro šalį ir CSKA krepšininkai džiaugėsi pergale.

CSKA ekipai po 23 taškus pelnė Nando de Colo ir Sergio Rodriguezas, 18 - Willas Clyburnas, 11 - Cory Higginsas.

Madrido komandoje 18 taškų surinko Fabianas Causeuras, 13 - Sergio Llullas, 12 - Anthony Randolphas, po 10 - Rudy Fernandezas ir Facundo Campazzo.

Finale „Real“ susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) klubu, kuris pusfinalyje 92:73 (19:20, 26:20, 23:17, 24:16) nugalėjo vicečempionę Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) ekipą