„Clippers“ pergalė vainikuota solidžia „Žalgirio“ naujoko kova dėl kamuolių

Antrąją pergalę per trejas rungtynes NBA Vasaros lygoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (2-1) komanda, kuriai atstovauja Kauno „Žalgirio“ naujokas Nigelis Hayesas.

Kalifornijos ekipa Las Vegase vykstančiame turnyre 90:72 (25:20, 25:19, 16:17, 24:16) užtikrintai nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (1-2), o N. Hayesas gavo daugiausiai laiko pasireikšti tarp nuo suolo kilusių krepšininkų.

24-erių puolėjas aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 6 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, užsidirbo 1 bloką, po kartą suklydo bei prasižengė.

„Clippers“ gretose žibėjo šiemet 48-u šaukimu pakviestas Terance'as Mannas, kuris per 29 minutes įmetė 15 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 0/1 baudos), sugriebė 11 kamuolių, išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 sykius suklydo.

„Wizards“: Admiralas Schofieldas 16, Moritzas Wagneris 13 (3/11 metimai), Troy Caupainas 8.

„Clippers“: Jerome'as Robinsonas 17 (5/8 trit.), Amiras Coffey ir Terance'as Mannas (11 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld.) – po 15, Mfiondu Kabengele 13 (7 atk. kam., 4 blk.).