Arti trigubo dublio buvusio D. Sabonio „Pacers“ kapituliavo Karaliaus Jameso tvirtovėje

Daugiau nei tris kėlinius rungtynių vadeles savo rankose laikiusi Domanto Sabonio vedama „Indiana Pacers“ (16-20) lemiamomis akimirkomis nepasipriešino NBA čempiono titulą ginančiam „Los Angeles Lakers“ (25-13) klubui ir galiausiai kapituliavo rezultatu 100:105 (28:20, 26:26, 25:25, 21:34).

Rungtynių pradžioje pastaruoju metu buksuojančius NBA čempionus į nokdauną pasiuntė fantastišką pirmąjį kėlinį sužaidęs „Pacers“ įžaidėjas Malcolmas Brogdonas.

Svečių atakų organizatorius vienas pats pelnė net 18 taškų, o tai buvo beveik tiek, kiek per visą ketvirtį surinko „Lakers“ (20).

Antrajame kėlinyje taškus sparčiau rinkti pradėjo ir Domantas Sabonis, o į pertrauką „Pacers“ patraukė turėdami 8 taškų pranašumą (54:46).

Indianapolio klubui pavyko atlaikyti pirmuosius varžovų šturmus, tačiau lemiamo oponentų bandymo išplėšti pergalę jie nesulaikė.

Po kartvelo Goga Bitadzes tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ dar turėjo rekordinę 12 taškų persvarą (86:74), bet tuomet Los Andželo ekipa spurtavo net 22:4 ir pasidėjo pamatus pergalei.

Įdomu tai, kad šio spurto metu LeBronas Jamesas pelnė tik 2 taškus ir daugiausiai tik skirstė rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams – Dennisui Schroderiui, Montrezlui Harrellui ir Kyle'ui Kuzmai, kurie ir tapo pagrindiniais pergalės kalviais.

Tiksint paskutinei kėlinio minutei D.Sabonis taikliais baudų metimais „Pacers“ priartino iki trijų taškų (100:103), o sėkmingai padirbėję gynyboje svečiai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą.

Visgi likus 8 sek. M.Brogdonas suklydo, o „Lakers“ pergalę įtvirtino Kentaviouso Caldwello-Pope'o baudų metimai.

D.Sabonis šiame mače buvo labai arti trigubo dublio – per beveik 34 min. pelnė 20 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių, išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus ir atliko 1 bloką.

Lietuvis taip pat padarė 3 klaidas ir 4 sykius prasižengė. Aukštaūgio +/ – rodiklis buvo +2.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyvus M.Brogdono žaidimas – įžaidėjas pelnė 29 taškus.

„Lakers“ gretose LeBronas Jamesas surinko dvigubą dublį (18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų), tačiau ryškiausiai suspindo nuo suolo kilęs Kyle'as Kuzma, kurio sąskaitoje 24 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

NBA čempionai Vakaruose šiuo metu užima trečiąją poziciją, o „Pacers“ Rytuose – dešimti.

„Los Angeles Lakers“: Kyle'as Kuzma 24 (13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 18 (10 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 17, Dennisas Schroderis 11.

„Indiana Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 20, Dougas McDermottas 13, Aaronas Holiday 10.

Kiti nakties rezultatai:

„New Orleans Pelicans“ – „Cleveland Cavaliers“ 116:82 (B.Ingramas 28 / C.Sextonas 19);

„Washington Wizards“ – „Philadelphia 76ers“ 101:127 (R.Westbrookas 25 / J.Embiidas 23);

„San Antonio Spurs“ – „Orlando Magic“ 104:77 (R.Gay'us 19 / N.Vucevičius 26);

„Memphis Grizzlies“ – „Denver Nuggets“ 102:103 (D.Brooksas 20 / N.Jokičius 28);

„Chicago Bulls“ – „Miami Heat“ 90:101 (Z.LaVine'as 30 / J.Butleris 28);

„Utah Jazz“ – „Houston Rockets“ 114:99 (D.Mitchellas 28 / K.Porteris Jr. 27);

Dviženklis

Dviženklis portretas
Ne DUBLIS!!! Kada imsit gerbti lietuvių kalbą? Double digit (double) amerikonams yra dviženklis (skaičius). Triženklis yra three figure number... Kaip kitaip vadinti Jalbaro 100 taškų per rungtynes pasiektą taškų skaičių - TRIBLIU ar ... Kai varžybos laimimos 10 ir daugiau taškų persvara, juk niekas nesako, kad laimėjo viengubu dubliu..O 20 taškų ir 14 kamuolių tai tik DU DVIŽENKLIAI, dvigubu galima būtų vadinti, 20 ir 20, 14 ir 14...Taškų ir atkovotų dublis...Nemokšos.Nei anglų moka, nei kalbos gerbiai.