Š. Jasikevičius: rungtynės dėl Eurolygos bronzos yra absurdiškos

Pirmą karjeros Eurolygos pusfinalį pralaimėjęs Šarūnas Jasikevičius negalėjo ramiai vykti į viešbutį. Po pralaimėto mačo Madrido „Real“ ekipai jis daugiau nei valandai liko Londono O2 arenoje, kur turėjo atikti dopingo procedūras.

Galiausiai ištrūkęs, Jasikevičius neslėpė nusivylimo.

„Barcelona“ ketvirtajame kėlinyje pirmavo 9 taškų persvara, tačiau ją iššvaistė ir pralaimėjo 67:74.

„Jausmas toks, kad atidavėme tai, ką turėjome savo rankose. Pergalė buvo mūsų rankose, mes juos „perlaužėme“, o per dvi minutes jie mus „perlaužė“ atgal“, – komentavo Jasikevičius.

„Real“ rungtynes savo naudai pakreipė, kai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 17:2.

„Tokiose rungtynėse viską lemia detalės, – komentavo Jasikevičius. – Tai užtvaros nepastatai, tai padarai kvailą klaidą, tai nepataikai metimo. Kelis kartus prasižengėme, atidavėme greitą ataką. leidome įmesti du taškus su bauda. Daug kvailų klaidų, kurios susideda į viską.“

Sekmadienį „Barcelona“ dėl trečiosios vietos žais su Maskvos CSKA komanda, kuri kitame pusfinalyje neprilygo Pirėjo „Olympiakos“ komandai. Jasikevičius pakartojo savo nesupratimą, kodėl tokios dvikovos apskritai yra žaidžiamos.

„Man tai absoliučiai nesvarbios rungtynės. Jas reikia sužaisti dėl atvažiavusių fanų, bet tai absoliučiai absurdiškos rungtynės“, – sakė Jasikevičius.

Visas Jasikevičiaus komentaras:

A-13

A-13 portretas
Grybas tas Jaska, reik melstis,kad Kazlauskui ne šautų į galvą mintis paimti jį į rinktinę.....Jeigu kas stebit jo žaidimą,suprasit mane,grybavimas juodas,ginčai su teisėjais ir pastoviai nepatenkintas -iškreiptas snukis....