R. Meilutytei – Europos plaukimo čempionato aukso medalis!

Londone tęsiasi Europos plaukimo čempionatas, kuriame Rūta Meilutytė pasirodė 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Trečiadienį šio plaukimo finale lietuvė pelnė aukso medalį.

100 m krūtine rungties finale plaukusi R. Meilutytė distanciją įveikė per 1 min. 6,17 sek. ir užėmė pirmą vietą. „Jaučiuosi gerai. Atidavau visas jėgas. Laikas geras. Stebuklo nesitikėjom, labai smagu”, – po pasirodymo finale Rūta cituojama Lietuvos plaukimo federacijos „Facebook“ paskyroje, kurioje taip pat skelbiama, kad šio titulo ilgame baseine lietuvė dar neturėjo.

Ketvirtame takelyje pasirodžiusi 19 m. plaukikė finale aplenkė islandę Hrafnhildu Luthersdottir (1 min. 6,45 sek.) ir trečioje vietoje likusią britę Chloe Tutton (1 min. 7,50 sek.).

Pasididžiavimo savo treniruojama plaukike neslėpė ir Jonas Ruddas, kuris savo socialinio tinklapio paskyroje parašė: „Po to, kai šiemet ji patyrė kaulų lūžių, sutvirtinimą metalinėmis plokštelėmis ir jų išėmimą – gera vėl matyti Rūtą ten, kur ji priklauso – ant aukščiausios Europos čempionato pakylos. Auksas Rūtai. Auksas Lietuvai. Auksas Plymontui.“

Antradienį 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje puikiai pasirodžiusi plaukikė distanciją įveikė per 1 min. 6,16 sek. ir pagerino Europos plaukimo čempionato rekordą. Lietuvei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 1 min. 4,35 sek.

Pasveikino šalies prezidentė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukikę R. Meilutytę iškovojus auksą.

„Keliu į sporto aukštumas Lietuva eina kartu su Tavimi – mes tikime, nuoširdžiai palaikome, džiaugiamės ir didžiuojamės kiekviena Tavo pergale. Lietuvos ir pasaulio plaukimo istoriją keičiantys įspūdingi Tavo laimėjimai suvienija ir tampa visos šalies triumfu“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

R. Meilutytei šalies vadovė nuoširdžiai palinkėjo puoselėti savo išskirtinį talentą, ateities varžybose pranokti savo pačios lūkesčius ir visuomet išsaugoti Lietuvą širdyje.

Čempionatą transliuoja LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt.

Bravo

Bravo portretas
musu auksinei zuvelei!!!!!!

Sveikinimai iš Kauno

Sveikinimai iš Kauno portretas
Didžiuojamės Tavimi, Rūtele! Ačiū Tau už valią, optimizmą ir pergales. Būk sveika, tvirta ir laiminga, mūsų Čempione!