Puiki Lietuvos paplūdimio tinklininkių pergalė Šveicarijoje

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Irina Zobnina ir Urtė Andriukaitytė išnaudojo suteiktą šansą ir pateko į Šveicarijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) paplūdimio tinklinio čempionato merginų atkrintamąsias varžybas.

Irina Zobnina ir Urtė Andriukaitytė, nors ir suklupo lemiamame kvalifikacijos rate, pakeitė vieną iš į pirmenybes neatvykusių komandų ir pagrindinėse varžybose iškovojo dvi pergales iš eilės.

Atrajame B grupės pirmojo turo mače 31–os pagal reitingą lietuvės per 19 minučių ketvirtadienį 2:0 (21:8, 21:7) nugalėjo 15-as pagal skirstymą Irenę Gomez ir Susan Campos iš Kosta Rikos bei garantavo sau vietą atkrintamosiose varžybose.

Penktadienį vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusios lietuvės grupės etapą baigs akistata su 18–omis pagal skirstymą Vanuatu atstovėmis Loti Joe ir Sherysyn Toko, kurios antrojo turo mače per 26 minutes – 5:21, 19:21 – pralaimėjo pralaimėjo antrajai porai – kanadietėms Megan McNamarai bei Nicolei McNamarai.

Pirmajame B grupės susitikime Lietuvos merginos ketvirtadienį 2:1 (10:21, 21:17, 18:16) įveikė kanadietes, kurios 2014 metų jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijoje iškovojo sidabro medalius, o Kosta Rikos tenisininkės 0:2 (14:21, 11:21) pralaimėjo Vanuatu paplūdimio tinklinio atstovėms.

Pasaulio jaunimo tinklinio čempionato Šveicarijoje pagrindiniame etape varžosi 32 poros, suskirstytos į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po tris geriausias grupių komandas.