Pasaulio kariškių sporto žaidynių maratone R. Drazdauskaitė finišavo šešta

Maratono bėgimais sekmadienį Pietų Korėjoje baigėsi 6-osios pasaulio kariškių sporto žaidynės, kuriose dalyvavo ir Lietuvos sportininkai.

Šeštąją vietą tarp 35 klasifikuotų moterų (startavo 42) užėmė Rasa Drazdauskaitė, 42 km 195 m distanciją nubėgusi per 2 valandas 36 minutes bei 48 sekundes.

Žaidynių maratono čempione tapo lenkė Iwona Lewandowska, aplenkusi kinę Yugui Ma bei tautietę Moniką Mariolą Stefanowicz:

1. Iwona Lewandowska (Lenkija)    2 val. 31 min. 25 sek.

35.Emma Maria Bratt (Švedija)               3:37:22

Galutinėje žaidynių komandų rikiuotėje su keturiais medaliais - 1 sidabro bei 3 bronzos - Lietuvos rinktinė tarp 58 klasifikuotų valstybių užėmė į 43-ią vietą.

Nugalėjo net 115 apdovanojimų (59 aukso, 43 sidabro ir 33 bronzos) susižėrusi Rusijos komanda bei aplenkusi Brazilijos (84) ir Kinijos (98) sportininkus: