M. Juodeškaitė lengvaatlečių varžybose JAV finišavo penkiolikta

Lietuvos lengvaatletė Monika Juodeškaitė sekmadienį pirmą kartą bėgo 10 000 m distanciją stadione. Kalifornijos valstijoje (JAV) vykusiose „Payton Jordan Invitational“ varžybose ji antrajame pagal pajėgumą bėgime tarp 23 klasifikuotų dalyvių (startavo 26) finišavo penkiolikta – 33 minutės ir 23,93 sekundės.

Pasak Lietuvos lengvosios atletikos federacijos, šioje distancijoje tai septintas rezultatas visų geriausių Lietuvos bėgikių sąraše.

Antrojo bėgimo nugalėtoja tapo Sarah Lahti (31:54,87), aplenkusi Margaritą Hernandez Flor (32:11,04) bei Sarą Slattery (32:54,87).

Pagrindinį moterų 10 km bėgimą šiose varžybose laimėjo Irene Cheptai (31:15,38), antrąją vietą užėmė Caroline Chepkoech (31:16,38), o trečiąja pozicija tarp 31 klasifikuotos bėgikės (startavo 35) tenkinosi Ayuko Suzuki (31:18,16).