A lyga - ne apskrities čempionatas (sparnuotos frazės)

Dažniausiai mes girdime šabloniškas ir daugelį kartų pasikartojančias futbolininkų bei trenerių mintis. Tačiau kartais „ant karštųjų” išsakyta nuomonė tampa tikru atradimu nuo standartinių frazių pavargusioms ausims.

Portalas Penalty.lt toliau fiksuoja smagias, skambias bei sparnuotas futbolo pasaulio atstovu frazes ir pateikia jas savo skaitytojams. Siūlome susipažinti su antrąja šių metų nuotaikingų pasisakymų dalimi.

„Sūduvos” žaidėjas Valentinas Baranovskis įmušė gražų įvartį į „Atlanto” vartus ir iš nuostabos susigriebė už galvos. „Kodėl taip padariau? 1 įvartis per 10 mėnesių – kaip nesigriebsi. Žmonės imasi už galvos kai nepataiko, o aš – kai įmušu”, – nuoširdus V.Baranovskio atsakymas žurnalistui.

„Sūduvos” treneris Darius Gvildys pasipiktino auklėtinių nusiteikimų per rungtynes Alytuje su „Dainava”: „Pirmame kėlinyje vyrai išėjo į aikštę baltais kostiumais, pasivaikščioti, pasirodyti. Bet žaidžiama nuo pirmų minučių, nereikia juokinti.”

„Dainavos” žaidėjas Deividas Padaigis realizavo antrąjį baudos smūgį sezone ir įvartį pakomentavo taip: „Tai, pasisekė – smūgiavau pavėjui…”

„Atlanto” treneris Konstantinas Sarsanija pyko dėl auklėtinių nusiteikimo pralaimėtose rungtynėse „Kruojai”: „Ėjo žaisti užsnūdę. Jiems tik pagalvių tetrūko”

Tame pačiame ture „Ekrano” treneris Valdas Dambrauskas irgi pyko dėl atsainaus žaidėjų požiūrio į „Šiaulius”: „Galvojau, kad laimės šokinėdami ant vienos kojos. A lyga – ne apskrities čempionatas.”

Žinomas treneris Kęstutis Latoža užaugino dvi dukras, bet sūnaus su žmona taip ir nesusilaukė. “Matyt, kol aš keliaudavau, kaimynas nosį krapštydavo”, – pasvarstė treneris.

Alytaus futbolo veteranas Bronius Geležiūnas supranta, kokia nedėkinga futbolo arbitro profesija: „Teisėjas turi priprasti prie to, kad aikštėje jis 30 kartų bus gaidys, 40 kartų dar kitoks. Toks gyvenimas.”

Išgirdęs klausimą, kokia dabar komandos forma, „Atlanto” strategas K.Sarsanija nesutriko: „Viskas gerai su ja. Tokia geltona, graži…”

Sezono pradžioje „Žalgiris” su “Atlantu” A lygoje ir LFF taurėje susitiko net keturis kartus. Tad ir žalgirietisMantas Kuklys pasimetė skaičiuodamas: „Sunku su „Atlantu”. Šį sezoną žaidžiame jau trečią kartą. (Pamąstęs) Ne, ne trečią, meluoju. Ketvirtą. Ar trečią? Taip, ketvirtą…”

Rinktinės treneris Csaba Laszlo „Žalgirio” saugą Pavelą Komolovą supainiojo su vienu istoriniu veikėju: „Neblogai atrodo tas vaikinas iš Rusijos. Kokia jo pavardė… Molotovas?”

Buvęs „Dainavos” žaidėjas Modestas Atmanavičius apie prastą komandos progų realizaciją: „Liūdna. Kalbamės apie tai ir į bažnyčią einame. Ko tik nedarome. Nesiseka ir nesiseka.”

„Sūduvos” treneriui D.Gvildžiui nepatiko legionieriaus Rafaelio Ledesmos požiūris: „Jam pačiam vertėtų pasižiūrėti į save per paskutines dvejas rungtynes ir nereikės jokių komentarų.”

Dabartinis „Bangos” treneris Mindaugas Čepas žurnalistų velniop niekada nepasiunčia: „Jei turite klausimų, skambinkite, kada reikia. Mano telefonas įjungtas visą parą.”

„Dainavos” legionierius Claude’as Maka Koumas po pralaimėjimo 1:4 „Bangai” pamiršo rezultatą: „Kažko bijojome, stovėjome gale, taigi, ir praleidome keturis ar penkis įvarčius. Net nepamenu.”

„Taurą” 3:0 sutriuškinusios „Sūduvos” treneris D.Gvildys pamiršo ne rezultatą: „Pirmame kėlinyje neišnaudojome kelių progų, o antrame prie rezultato 2:0 „Šiauliai” nuleido rankas.”

Po pralaimėjimo „Lokomotyvui” 1:2 „Lietavos” žaidėjas Vytautas Stanevičius netvėrė savo kailyje: „Varžovai visiškai nieko neparodė. Rezultatas nedėkingas. Visas rungtynes mes darėme, ką norėjome. Čia tokia komanda, kurią turėjome daužyti 5:0 <..> Turime reabilituotis, nes esame čempionai. Dar kilsime ir nugalėtojų taurę vėl kelsime. Prižadu.”

Prieš „Žalgirį” 0:4 pralaimėjusios „Kruojos” treneris Aidas Dambrauskas sakė taip: „Šiandien „Žalgiris” važiavo Mercedes’u, o mes – prastesne mašinyte…”

Po eilinio pralaimėjimo Alytuje „Tauro” treneriui Aleksandrui Brazevičiui nusviro rankos: „Atsibodo komentuoti įvarčius, kuriuos praleidžiame iš niekur. Kaip komanda, turėjome visas sąlygas laimėti. Tai tik įrodo, kokie esame silpni.”

O įspūdingiausias šios temos vaizdelis, be abejo, ir vėl priklauso „Atlanto” klubui. Be komentarų:NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių