LKL sprendimas: už N. Čanako ir D. Gudelio veiksmus – piniginės baudos

 • Teksto dydis:

Trečiadienį vykusioje „Betsafe-LKL“ čempionato finalo dvikovoje tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“, antrojo kėlinio pabaigoje aistrų ir įtampos netrūko ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) kartu su LKL teisėjų ekspertais ketvirtadienio rytą surengė posėdį, kuriame išanalizavo rungtynių epizodus bei skyrė sankcijas.

Epizodas 1

Kaip rašoma pranešime, Vilniaus „Ryto“ žaidėjas Arnas Butkevičius puldamas ant „ūselio“ atlieka verpstę. Pernešdamas kamuolį iš dešinės pusės į kairę, jis alkūne užkabina legaliai besiginančio Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjo Dovydo Giedraičio smakrą.

„Situaciją dvigubos atsakomybės zonoje stebintys teisėjai Tomas Jasevičius (pirminė atsakomybės zona) ir Saulius Račys šio kontakto (puolėjo pražangos puolime) nepastebi“ – situaciją aiškina LKL teisėjų direktorius Algimantas Pavilonis.

 

 

„Po A. Butkevičiaus netaiklaus metimo, kamuolį apvaldžius „Lietkabelio“ komandai, teisėjas T. Jasevičius turėjo galimybę sustabdyti žaidimą dėl susižeidusio D. Giedraičio, bet ja nepasinaudojo. „Lietkabeliui“ tęsiant puolimą, suklysta Vytenis Lipkevičius ir kamuolį apvaldo „Rytas“ – nuo šio momento žaidimas dėl susižeidusio „Lietkabelio“ žaidėjo jau nebegalėjo būti stabdomas iki „Ryto“ komandos atakos pabaigos“, – sakė A. Pavilonis.

Šis antro ketvirčio pabaigoje neteisingai įvertintas rungtynių epizodas suteikė pretekstą vėliau sekusiam rungtynių dalyvių emocijų proveržiui.

Įvertinus teisėjų veiksmus aukščiau aprašytoje situacijoje, šiandien vykusiame LKL teisėjų ekspertų posėdyje priimtas sprendimas koreguoti teisėjų paskyrimus finalo rungtynėms.

Po šio epizodo „Lietkabelio“ vyr. treneriui Nenadui Čanakui gavus dvi technines pražangas, jam teko palikti aikštelę.

Epizodas 2

 

 

Keliaudamas link rūbinės, Panevėžio komandos strategas kliudo „Ryto“ ekipos vyr. trenerį Giedrių Žibėną, taip pažeisdamas LKL nuostatų 9.2.1. punktą, kuris sako, jog „LKL dalyviams LKL rungtynių metu draudžiama naudoti agresyvius veiksmus, veiksmus, pavojingus kito LKL dalyvio sveikatai, draudžiama grasinti, įžeidinėti, smurtauti kitų LKL dalyvių (žaidėjų, trenerių, komandų atstovų, sekretoriato teisėjų, LKL darbuotojų, žiūrovų ir kitų asmenų) atžvilgiu.

Už šio LKL nuostatų punkto pažeidimą „Lietkabelio“ komandai skirta 500 eurų bauda.

Pakeliui į rūbinę „Lietkabelio“ vyr. trenerį agresyviu rėkimu užsipuola Vilniaus „Ryto“ Valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

Tokiu savo poelgiu jis pažeidžia LKL nuostatų 9.2.2. punktą, kuris sako, jog „LKL dalyviams draudžiamas chuliganiškų, žeminančių ir/ar agresyvių veiksmų, necenzūrinių, įžeidžiančių ir/ar grasinančių žodžių ir/ar gestų ir/ar veiksmų naudojimas, neapykantos ir/ar smurto (psichologinio, fizinio) kurstymas.“

Už šio LKL nuostatų punkto pažeidimą, dėl „Ryto“ komandos Valdybos pirmininko D. Gudelio agresyvaus elgesio, komandai skirta 500 eurų bauda.

Taip pat „Ryto“ komanda sulaukė griežto įspėjimo už apsaugos tarnybos pasyvumą, neužtikrinant tvarkos įžūlaus ir agresyvaus elgesio LKL dalyvių atžvilgiu (43.1.2., 64.2, 64.14. ir 57.6.1 LKL nuostatų punktai).NAUJAUSI KOMENTARAI

teyseyai

teyseyai portretas
O tokius LKL vadovybes siknalindzius teysyejus reikia siusti ant triju raidziu, kuo toliau nuo krepsinio. Ziauru,tai tikras korupcijos atvejis krepsinyje . Visi krepsynyio egzpertai aiskina kad Rytas zaidzia grazu kre[syny, taciau klausimas kodel patvorio Rytas nesugeba zaisti Europoje. Atsakymas paprastas - teisejai teisejauja kaip turi buti, ir Rytas Europoje sedi pilnoje siknaskyleje.

benas

benas portretas
o kaip nubaustas chuliganas serbas,jei taip butu pastumes teiseją kaip butu nubaustas.juk treneris žaidejams turi buti pavyzdys.o čia atvira agresija
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių