LKF taurės turnyro bronza - Prienų "Rūdupiui (komentarai)

LKF taurės mažajame finale susitinka Klaipėdos "Neptūnas" ir Prienų "Rūdupis".

Tiesiogines visų finalinio ketverto varžybų transliacijas krepšinio gerbėjams dovanoja SPORT1.

Po pralaimėjimo paskutinėmis sekundėmis pusfinalyje Kauno "Žalgiriui", Prienų krepšininkai susitikimą pradėjo veržliai ir, atrodo, pamiršę skaudų vakarykštį pralaimėjimą.

Pirmoji atkarpa - 8:2. Įpusėjus pirmajam kėliniui "Rūdupis" išlaiko persvarą, kuri svyruoja tarp 6 ir 9 taškų.

Antrojo kėlinio pradžioje penktąjį kartą prasižengia "Neptūno" puolėjas S. Galdikas - jam rungtynės jau baigtos.

Tuo metu "Rūdupis" įgyja rekordinę 21 taško persvarą.

Rezultatyviausi po dviejų kėlinių:

"Neptūnas": V. Vasylius 12, M. Ruikis 6, J. Žurna ir D. Heimanas po 5;

"Rūdupis": G. Orelikas ir A. Juškevičius po 16, P. Butkevičius 9.

Klaipėdos "Neptūnui" taip ir nepavyksta sumažinti skirtumo, kuris nuolat viršija 20 taškų ribą.

Naudingiausiu mažojo finalo naudingiausi žaidėjas - Valdas Vasylius ("Neptūnas") ir E. Dainys ("Rūdupis").