Lietuvos čempionato bronzą iškovojo Rokiškio ledo ritulininkai

2015-2016 metų sezono Lietuvos ledo ritulio pirmenybių finalo ketverte sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose kovoje dėl trečiosios vietos Rokiškio „Rokiškis“ du kartus pirmavo, kol po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius" ir iškovojo čempionato bronzą.

Atkaklią dvikovą geriau pradėjo rokiškėnai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė kauniečiai.

Pasak pranešimo, atkaklioje kovoje patikimai žaidė abiejų komandų vartininkai, tad įvarčių per pirmąsias 20 minučių pelnyta nebuvo.

Antrajame kėlinyje kauniečiai toliau demonstravo geresnį žaidimą, o kantriai žaidę rokiškėnai sulaukė varžovų pražangos ir daugumoje Saulius Limontas (33:19, Šarūnas Citavičius) stipriu smūgiu iš kairiojo krašto įveikė varžovų gynybą.

„Baltų ainiai“ ir toliau atakavo varžovų vartų ir po gražios atakos prie pat vartų atsidūręs Tomas Mizaras (36:50) išlygino rezultatą.

Patyręs „Rokiškio“ puolimo lyderis Saulius Limontas (43:12, Vasilijus Fedotovas) dar kartą išnaudojo varžovų klaidą prasižengus ir vėl išvedė komandą į priekį.

„Baltų ainiai“ pademonstravo, jog jie irgi moka įžaisti ritulį daugumos metu ir Marius Černiauskas po puikios atakos pasiuntė ritulį į tuščius vartus (45:53, Marius Krikštanaitis, Jevgenijus Čiugajus).

Mačo intriga išliko iki pat pagrindinio rungtynių laiko pabaigos, o paskutinę sekundę, lyg prisiminę sensacingą pergalę prieš „Rokiškį“ Kaune, kuomet įmušė įvartį po įmetimo paskutinę sekundę, kauniečiai galėjo pasižymėti ir šiose rungtynėse, tačiau pritrūko tikslumo.

Tikslumą pademonstravo „Rokiškis“, kurio puolėjas Benas Šilinskas (61:42) taikliu smūgiu į vartų kampą išplėšė pergalę „Rokiškiui“.

Rokiškėnai po dviejų metų pertraukos vėl pasidabino čempionato medaliais, sidabrą iškeitę į bronzą.

Geriausiais abiejų komandų žaidėjais pripažinti vartininkai. Kauno „Baltų ainių“ komandoje juo tapo Lukas Jakšys, „Rokiškio“ – Simas Baltrūnas.