Lietuvos biatlonininkai sezoną pradėjo Norvegijoje

Kaip jau tapo įprasta, sezoną Lietuvos biatlono rinktinė atidarė Norvegijoje ir startavo šios šalies pirmenybėse, kuriose taip pat varžėsi ir geriausiu Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Ukrainos, Čekijos sportininkai.

Tai tarsi generalinė repeticija prieš pasaulio ir IBU taurės etapus, kurie prasidės lapkričio pabaigoje.

Šeštadienį biatlonininkai varžėsi sprinto distancijoje.

Vyrų grupėje geriausiai sekėsi Vytautui Stroliai (šaudymas 1+1), kuris užėmė 36-ąją vietą.

Linas Banys (1+0) finišavo 61-as, Karolis Dombrovskis (1+2) liko 84-as, Maksimas Fominas (2+0) užėmė 89-ąją vietą, Nikita Romanovas (0+3) finišavo 126-as, iš karto už Lukas Jakeliūnas (2+2), o Jokūbas Mačkinė liko 129-as.

Moterų grupėje Gabrielė Leščinskaitė (0+1) finišavo 59-a, o Natalja Kočergina (2+3) liko 76-a.

Sekmadienį Norvegijoje mūsiškiai jėgas išbandė bendrojo starto lenktynėse.

Vyrų B grupės starte Vytautas Strolia (šaudymas 1+0+2+0) finišavo 6-as, Karolis Dombrovskis (1+1+0+0) užėmė 11-ąją vietą.

Moterų grupėje Gabrielė Leščinskaitė (šaudymas 0+0+0+1) finišavo 46-a, o Natalja Kočergina (1+1+2+3) liko 54-a.