L.Grinčikaitei ir G.Titeniui - universiados medaliai

Pasaulio studentų universiadoje Serbijos sostinėje Lietuvos atstovai iškovojo pirmuosius apdovanojimus.

Auksą lengvosios atletikos varžybų moterų 100 m bėgime pelnė klaipėdietė Lina Grinčikaitė, finale aplenkusi visas septynias varžoves bei pasiekusi naują asmeninį rekordą - 11,31 sekundės. Sidabras 100 m bėgime atiteko japonei Momoko Takahashi - 11,52 sek., o bronza - portugalei Soniai Tavares - 11,54 sek.

L.Grinčikaitė tapo ketvirtąja Lietuvos lengvaatlete, kuriai pavyko tapti universiados čempione. Anksčiau universiadose nugalėti pavyko Anai Kasteckajai (Ambrazienei), Margaritai Navickaitei ir Viktorijai Žemaitytei.

Plaukimo varžybose anykštėnas Giedrius Titenis pelnė bronzą 200 m rungtyje krūtine, finale pasiekęs trečią rezultatą - 2 minutės 11,14 sekundės. Auksą iškovojo bei naują universiadų rekordą pasiekė ukrainietis Igoris Borisykas - 2 min. 08,73 sek., o sidabro apdovanojimu tenkinosi japonas Naoya Tomita - 2 min. 11,02 sek.

Šiame straipsnyje: grinčikaitėTitenis