Ieties metikas R. Verbavičius liko per žingsnį nuo medalio

Didžiojoje Britanijoje vykstančiame 2014 metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate, kurį rengia Tarptautinis parolimpinis komitetas (IPC), per žingsnį nuo medalio ketvirtadienį liko ieties metikas Ramūnas Verbavičius.

Judėjimo negalią (neįgalumo indeksas F55/56) turinčių atletų varžybose R.Verbavičius geriausiu penktuoju bandymu įrankį nuskraidino 25,77 m ir, pagerinęs asmeninį rekordą, liko ketvirtas. Lietuvis nuo bronzą iškovojusio bulgaro Mustafos Yuseinovo atsiliko 1,40 m.

Šios rungties čempionu tapo suomis Aleksis Kirjojenas (31,12 m), o sidabru džiaugėsi serbas Milošas Zaričius (29,77 m).

Kitas ketvirtadienį vakare startavęs Lietuvos atletas su judėjimo negalia (T42) Mindaugas Bernotas 200 m nubėgo per 28,30 sekundės ir, pagerinęs asmeninį sezono rezultatą, liko penktas. Nuo bronzą iškovojusio dano Danielio Jorgenseno jis atsiliko 0,4 sekundės.

Aukso medalį iškovojo rusas Antonas Prochorovas (26,48 sek.), o sidabras atiteko planetos rekordininkui britui Richardui Whiteheadui (27,25 sek.).

Iš viso Didžiojoje Britanijoje Lietuvos neįgalieji atletai jau iškovojo vieną aukso, vieną sidabro bei du bronzos medalius ir komandų rikiuotėje užima 24-ąją vietą tarp 32-jų apdovanojimus pelniusių rinktinių.