Į Vilnių atvykę varžovai: rungtynės bus sunkios abiems komandoms

Vilniaus tarptautiniame oro uoste nusileidusi „Saint Patrick's Athletic“ ekipa prieš artėjančią dvikovą su žalgiriečiais buvo nusiteikusi pakiliai.

„Rungtynės bus sudėtingos abiems komandoms, tačiau joms esame pasiruošę gerai. Su nekantrumu laukiame ketvirtadienio vakaro“, - sakė Airijos klubo vyriausiasis treneris Liamas Buckley.

„Stebėjome keletą pastarųjų “Žalgirio" mačų. Daug dėmesio skyrėme komandos ir pagrindinių futbolininkų žaidimo analizei. Žinome, jog žalgiriečiai puikiai rungtyniauja Lietuvoje. 

Jie savo šalies pirmenybėse laimi praktiškai viską. Įspūdingas įmuštų ir praleistų įvarčių santykis tai tik patvirtina. „Žalgiris“ - gera komanda, kurią norime įveikti ir tęsti žygį Europoje.

Į Lietuvą atvykome siekti kuo palankesnio rezultato. Negalvojame apie pergalę, lygiąsias ar pralaimėjimą. Nugalėtojas paaiškės tik po dviejų rungtynių", - teigė Airijos ekipos strategas.

Pasak trenerio, jo auklėtiniams dirbtinė aikštės danga - ne naujiena, todėl didelio pranašumo žalgiriečiams tikėtis nevertėtų.

„Dubline yra stadionų, kuriuose aikštės yra padengtos dirbtine danga. Taip pat Airijos čempionate ant dirbtinės dangos rungtyniauja kelios komandos. Žinome, ko tikėtis LFF stadione. Mums tai nebus visiškai nauja aplinka“, - kalbėjo L. Buckley.

„Saint Patrick's Athletic“ komanda trečiadienį 21 valandą surengs treniruotę. Rungtynės ketvirtadienį prasidės tokiu pat metuNAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių