E. Riabko – pasaulio F2 vandens formulių vicečempionas

Sekmadienį Portugalijoje  finišavo pasaulio F2 vandens formulių čempionatas. Lietuvis Edgaras Riabko iškovojo sidabro medalį.

Portugalijoje buvo surengtas paskutinis – trečiasis – 2021 m. etapas. Jį laimėjo Jungtinių Arabų Emyratų atstovas Rashedas Al Qemzi.

Edgaras Riabko finišavo 7-as. Prieš lemiamą etapą jis buvo pasaulio čempionato bendros įskaitos lyderis.

Lietuvis laimėjo pirmąjį sezono etapą Kupiškyje, antrajame etape Portugalijoje buvo 4-as.

Po paskutinio etapo lietuvį aplenkė ir pasaulio čempionu tapo R.Al Qemzi.   E.Riabko iškovojo pasaulio čempionato sidabrą. Trečias liko portugalas Duarte Benavente.

„Sunki buvo kelionė, du etapai. Viename etape iškovota ketvirtojo vieta, kitame – septintoji. Bendras rezultatas - antroji vieta. Aukso iškovoti nepavyko, bet sidabrą parvežame į Lietuvą. Šį kartą esu tarp dviejų pasaulio čempionų, nes trečias liko portugalas. Gal kitais metais ateis mano eilė“, – sakė E.Riabko.

linkinti sėkmės

linkinti sėkmės portretas
Šaunuoliui EDGARUI tik sėkmės ir sveikatos. Vaikai, lankantys motorlaivių akademiją taip pat patiria neeilines emocijas varžybose. O gal kai kurie taip pat stovės ant pasaulinės pakylos. Tai įkvepiantis pavyzdys.