D. Nausėdienė išrinko projekto „Olimpinis mėnuo“ prizų laimėtojus

Lietuvos pradinukai penktus metus iš eilės buvo pakviesti dalyvauti projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto metu net 2,7 tūkst. klasių arba daugiau nei 50 tūkst. vaikų iš visų Lietuvos savivaldybių įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas.

„Olimpinio mėnesio“ pabaigą jau tradiciškai pažymėjo projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, burtų traukimo ceremonijos metu išrinkusi laimingąsias dalyves klases, kurioms atiteks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) įsteigti prizai.

„Man labai smagu stebėti projekto augimą. Šiemet fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo ir emocinės sveikatos paslapčių pradinukai pirmą kartą mokėsi jau visose Lietuvos savivaldybėse. Ypatingai dėkoju savo klases „Olimpinio mėnesio“ keliu vedusiems pedagogams. Jūsų nuoširdus ir jaudinantis noras ugdyti ne tik išsilavinusius, bet ir sveikus, fiziškai bei emociškai raštingus, savimi ir draugais pasitikinčius mūsų mažuosius yra Lietuvos valstybės pagrindas ir šviesa“, – džiaugėsi pirmoji ponia D. Nausėdienė.

Projekto metu su kiekviena iš temų susipažinti pradinukus kvietė pedagogai bei tėveliai, kuriems buvo suteikta specialistų paruošta medžiaga užsiėmimams pamokų, pertraukų metu ir namuose.

„Džiaugiamės sėkmingai įgyvendinę jau penktąjį projekto sezoną, kuris įtraukė ne tik rekordinį dalyvių, bet ir prisidėjusių sportininkų bei visuomenėje žinomų žmonių skaičių. Pradinėse klasėse yra ugdomi pagrindiniai vaikų įpročiai visam gyvenimui, todėl labai svarbu parodyti tinkamą pavyzdį, paskatinti, ugdyti fizinį raštingumą bei sveiką gyvenseną nuo mažų dienų.

Noriu padėkoti projekto globėjai poniai D. Nausėdienei, iš kurios didelį palaikymą jaučiame ne tik mes, bet ir dalyviai. Taip pat sportininkams, kurie įkvepia pradinukus savo pavyzdžiu, tėveliams bei nuoširdžiai dirbantiems pedagogams, kurie mato ir supranta projekto vertę bei aktyviai įsitraukia“, – kalbėjo olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Olimpinio mėnesio“ dalyvius temas kartu pažinti kvietė bei į projektą įsitraukė olimpiečiai lengvaatletė Diana Zagainova, penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, kanojų irkluotojas Henrikas Žustautas, baidarių irkluotojai Mindaugas Maldonis bei Andrejus Olijnikas, slidininkas Mantas Strolia, lengvaatletė Irina Krakoviak-Tolstika, taip pat boksininkas Tadas Tamašauskas bei krepšininkė Laura Juškaitė.

Sveikos mitybos pagrindų vaikai mokėsi kartu su kulinaru Gian Luca Demarco bei mitybos specialistu Artūru Sujeta, o emocinės sveikatos žinias gilino kartu su psichologe Asta Jakoniene.

Apie komandinio darbo bei pasitikėjimo vienas kitu svarbą vaikams pasakojo porinės keturvietės irkluotojai Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas, Žygimantas Gališanskis bei komandos treneris Kęstutis Keblys, tinklininkės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė, merginų ledo ritulio „Hockey Stars“ komandos narės Gabija Griniūtė, Gertrūda Gliožaitytė, Greta Baubaitė, Jonė Vaičiukienė, futbolo klubo „Žalgiris“ nariai Saulius Mikoliūnas ir Edvinas Gertmonas bei krepšinio klubo „Rytas“ žaidėjai Margiris Normantas ir Gytis Radzevičius.

Iš karto po projekto atlikta pedagogų-dalyvių apklausa parodė, kad bendras projekto vertinimas – 9,7/10. Taip pat absoliuti dauguma tėvų pedagogų žiniomis (69 proc.) vertina projekto kuriamą naudą vaikams. Beveik visi apklausoje dalyvavę pedagogai (98 proc.) gautą medžiagą planuoja naudoti ir ateityje bei planuoja dalyvauti projekte kitais metais (97 proc.)

Projektą globoja pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Iniciatyvą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>Zosė \\\\\.../////

>>>Zosė \\\\\...///// portretas
Tai lai ir nesivaipo.

Zosė

Zosė portretas
O kito straipsnelio" D.Nausėdienė inicijuoja Kalėdinę akciją >Namų jaukumas", jau šypsena naturalesnė. Ne visi žmonės fotogeniški, ne visi ir prezidentienės moka tinkamai šypsotis

Tai \\\\\.../////

Tai \\\\\...///// portretas
ne šypsena,tai klaiki grimąsa.Va kaip jums runkeliai "gera" gyventi,aš taip paskaičiau iš tos grimąsos.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių